Dzień bez samochodu. Agnieszka Woźniak-Starak wymieniła luksusowe auto na… Ona naprawdę tym wybrała się do pracy?

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła uczcić Międzynarodowy Dzień Bez Samochodu. Pokazała, w jaki sposób dotrze do studia Dzień Dobry TVN. Fani są zachwyceni tym, co zobaczyli. 

Agnieszka Woźniak-Starak to jedna z najpopularniejszych dziennikarek współpracujących ze stacją TVN. Swoją przygodę z pracą na wizji zaczynała od TVP, ale szybko podkupił ją komercyjny nadawca. Zaczęła pojawiać się w najpopularniejszych formatach stacji i nie mogła narzekać na brak zawodowych propozycji. Widzowie polubili ją za niebywały profesjonalizm, cięty język i to, że przed kamerami czuje się jak ryba w wodzie.

W zeszłym roku po kilku miesięcznej przerwie spowodowanej żałobą po tragicznie zmarłym mężu gwiazda znowu wróciła do pracy. Sprawiła tym wielką radość fanom, którzy czekali na nią z wielkim utęsknieniem. Wspaniałą wiadomością było dla nich, że dołączyła do obsady programu Dzień Dobry TVN i kilka razy w tygodniu pojawia się w porannym paśmie. Udało jej stworzyć bardzo zgrany duet z Ewą Drzyzgą, a widzom taki dobór obsady zdecydowanie przypadł do gustu, o czym świadczą komentarze pojawiające się w sieci.

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała, czym jeździ do pracy

Agnieszka Woźniak-Starak z wielkim zaangażowaniem prowadzi też konto w mediach społecznościowych. To właśnie tam otrzymuje ogrom wsparcia od swoich obserwatorów. W social mediach przede wszystkim pokazuje, jak spędza czas z dala od studia śniadaniówki.

Wiadomo, że jest wielką miłośniczką przyrody i natury. Bezgranicznie kocha też czworonogi. Dziennikarka jest właścicielką kilku psów, które traktuje jak członków rodziny. Często też wybiera się do stadniny koni Karoliny Ferenstein-Kraśko do Gałkowa, gdzie oddaje się ulubionemu zajęciu, czyli jeździe konnej.

22 września obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Bez Samochodu. W wielu miastach można poruszać się komunikacją miejską za darmo, co ma przysłużyć się ekologii. Ten wyjątkowy czas świętuje także Agnieszka Woźniak-Starak, która dodała dosyć zabawny post na Instagramie. Pokazała zdjęcie z jazdy konnej i przyznała, że tak dotrze do studia Dzień Dobry TVN

Jak Wam mija dzień? Ja powoli, ale z uśmiechem na twarzy, zmierzam w kierunku studia @dziendobrytvn Widzimy się jutro o poranku – podpisała zdjęcie.

Post wywołał szereg zabawnych komentarzy wśród fanów, którzy nie ukrywają, że gwiazda wybrała najlepszą formę transportu. Internauci twierdzą, że chętnie zobaczyliby Agnieszkę konno pod studiem programu. Gdyby tak pojawiła się w centrum Warszawy, na pewno wzbudziłaby jeszcze większe zainteresowanie. My natomiast bijemy brawo, że zwraca uwagę na tak ważny dla ekologii dzień.


Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak - Gałkowo Masters 2021

Agnieszka Woźniak-Starak - Gałkowo Masters 2021

Agnieszka Woźniak-Starak - Gałkowo Masters 2021

Agnieszka Woźniak-Starak - Gałkowo Masters 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×