Nowe gwiazdy w Agencie – kim są Sylwia Szostak, Piotr Vienio Więcławski i Tomek Oświeciński?

Sylwia Szostak, Piotr Więcławski, Tomek Oświeciński w Agencie

Sylwia Szostak, Piotr Więcławski, Tomek Oświeciński w Agencie

Uczestnicy programu Agent

Już na wiosnę stacja TVN szykuje powrót swojego wielkiego hitu sprzed 14 lat. Do telewizji wraca Agent. Tym razem poprowadzi go Kinga Rusin. Dziś rano opublikowaliśmy pełną listę 14 gwiazd, które wezmą udział w programie. Nagrania show właśnie ruszyły.

Zobacz: Mamy pełną listę gwiazd programu „Agent”! 14 gorących nazwisk. Nie zabrakło niespodzianek

Wśród uczestników najnowszej edycji programu znalazły się trzy nowe nazwiska, które dzięki udziale w show mają szansę zaistnieć w show-biznesie. Przyjrzyjmy się im bliżej.

Kim jest Sylwia Szostak z programu Agent?

Sylwia Szostakfotomodelka i trenerka fitness. Swoją przygodę z modelingiem zaczęła w 2006 roku. Od tego czasu publikacje z jej udziałem pojawiły się w większości najpopularniejszych polskich i zagranicznych magazynów. Jej drugą pasją jest sport. Sylwia aktywnie prowadzi swoje kanały w mediach społecznościowych i w serwisie YouTube.

Sylwia Szostak - uczestniczka Agenta

Sylwia Szostak – uczestniczka Agenta

Kim jest Piotr Vienio Więcławski z programu Agent?

Piotr Vienio Więcławskiraper, dj, producent muzyczny. Znany przede wszystkim z wieloletnich występów z grupą hip-hopową Molesta Ewenement, której był współzałożycielem. Od 2011 roku występuje z zespołem Way Side Crew. Dwukrotnie nominowany do Fryderyków.

Piotr Vienio Więcławski - uczestnik Agenta

Piotr Vienio Więcławski – uczestnik Agenta

Kim jest Tomek Oświeciński z programu Agent?

Tomek Oświecińskitrener fitness i aktor. Zagrał w wielu polskich serialach, takich jak Skazane czy M jak miłość. Na co dzień zajmuje się też sportem. Jest trenerem personalnym gwiazd.

Tomek Oświeciński - nowa gwiazda programu Agent

Tomek Oświeciński – nowa gwiazda programu Agent

Jesteśmy bardzo ciekawi, jak nowe twarze poradzą sobie podczas nagrań programu w RPA. Czy ktoś z nich może okazać się tytułowym agentem?


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×