Szukaj

Agent Gwiazdy 4, odc. 11: Miała być agentem, odpadła z programu! Zaskakujące wyniki testu!

11 odcinek Agent Gwiazdy 4 za nami. Jakie zadania czekały na uczestników w tym tygodniu? Kto błędnie rozwiązał test i odpadł z programu? Sprawdź, co działo się w tym tygodniu.
Agent Gwiazdy 4. Kto jest agentem?

Agent Gwiazdy 4. Kto jest agentem?

W 11 odcinku Agent Gwiazdy 4 pozostali już tylko najbardziej wytrwali uczestnicy, którzy być może znają odpowiedź na pytanie: kto jest Agentem? W tym odcinku czekały na nich jak zwykle trzy zadania.

Dwa z nich odbyły się w gospodarstwie agroturystycznym w pięknej miejscowości Casillas del Ángel. Tym razem Kinga Rusin nie czekała na uczestników z kolejnym wyzwaniem, a ze smaczną niespodzianką. Wszyscy zasiedli przy stole do wspólnego posiłku. Obiad był nie tylko okazją do polepszenia atmosfery, ale także do zarobienia pieniędzy. Zadanie polegało na rozpoznaniu autorów potraw, którymi okazali się ich najbliżsi. Jedynie Angelika Mucha nie rozwiązała zadania poprawnie. W efekcie na konto zespołu trafiło 4 tysiące złotych.

Po sytym obiedzie nastał czas na odpoczynek. Uczestnicy położyli się na hamakach, trzymając w dłoni kulę wypełnioną wodą. Wygrała osoba, która najdłużej wytrzymała w niewygodnej pozycji. Druga konkurencja zweryfikowała, kto jest najbardziej wytrzymały. Stawka była wysoka – zielony immunitet, który wywalczył Misiek Koterski.

Ostatnie zadanie odbyło się w malowniczym regionie La Oliva. Wytypowana przez Kingę osoba obstawiła pieniądze ze wspólnej puli (4 tysiące złotych), a pozostali podzielili się na dwie grupy. Za pomocą dostępnych przyrządów i gadżetów musieli przekazać hasło osobie obstawiającej gotówkę. Zadanie zostało wykonane błędnie, grupa straciła 5 tysięcy złotych.

Jak co tydzień program opuściła jedna osoba. Tym razem była to Angelika Mucha, która zebrane pieniądze przekazała Damianowi Kordasowi.

Zobacz: Kinga Rusin wyleciała na majówkę i już szaleje ze stylizacjami! Jej najnowszy komplet pokocha każda kobieta z klasą!

Zobacz: Kinga Rusin w bieli i szarościach po wyjściu pracy! Jej najnowsza stylizacja zasługuje na owacje!

Zobacz: Kinga Rusin wreszcie poczuła wiosnę! Jej zwiewna stylizacja to połączenie tylko najlepszych trendów!


Viola Kołakowska – Agent Gwiazdy 4, odcinek 11

Viola Kołakowska – Agent Gwiazdy 4, odcinek 11

Angelika Mucha, Maria Sadowska, Damian Kordas – Agent Gwiazdy 4, odcinek 11

Angelika Mucha, Maria Sadowska, Damian Kordas – Agent Gwiazdy 4, odcinek 11

Misiek Koterski i Marcela Leszczak – Agent Gwiazdy 4, odcinek 11

Misiek Koterski i Marcela Leszczak – Agent Gwiazdy 4, odcinek 11

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×