Szukaj

„Agent Gwiazdy 4”: Za nami półfinał! Już wiemy, kto wszedł do finału i o jaką kwotę zawalczy!

Półfinał Agent Gwiazdy 4 za nami. W 12 odcinku poznaliśmy gwiazdy, które za tydzień spotkają się w decydującej rozgrywce. Kto z nich wygra, a kto okaże się Agentem? Oto finałowa trójka, która zawalczy o 71 900 złotych.
Agent Gwiazdy 4. Kto jest agentem?

Agent Gwiazdy 4. Kto jest agentem?

Nadszedł czas na półfinał programu Agent – Gwiazdy! 12 odcinek programu nagrywano na Fuerteventurze. Pierwsza konkurencja miała miejsce na ciągnących się po horyzont wydmach Corralejo. To właśnie tam uczestnicy podzieleni na dwie grupy i wyposażeni w wykrywacze metalu wcielili się w role poszukiwaczy skarbów. Nie wiedzieli jednak, że ich celem będą oddane w poprzednim odcinku notatniki. Kinga ukryła je w metalowych skrzynkach na rozległej plaży. Jedyną podpowiedzią dla graczy była mapa z zaznaczonymi punktami, pod którymi kryły się zdobycze. Była to niepowtarzalna okazja, by zdobyć informacje od osób, które rzetelnie notowały szczegóły dotyczące Agenta. Dodatkową atrakcją była możliwość zdobycia złotego jokera, który trafił w ręce Damiana Kordasa. Zdobycz pozwoliła mu na eliminację jednej błędnej odpowiedzi urdzielonej podczas testu.

W drugiej konkurencji gwiazdy przeniosły się na wieś w pobliżu Puerto de la Cruz. Ich zadaniem była pomoc w przeprowadzce, czyli przetransportowanie mebli z jednej posesji na drugą wraz z ich właścicielami. Uczestnicy musieli zapakować jak najwięcej rzeczy, ponieważ od tego zależała wysokość zarobionej kwoty. Kinga zapłaciła za wszystkie bezpiecznie dowiezione przedmioty. Było to 5200 (Michał, Marysia), 4750 (Damian, Viola).

W ostatniej konkurencji wyjaśniła się zagadka związana z pojawiającym się w programie zdaniem Uwaga na kasę. Niektórym wydawało się, że Agent kradł pieniądze. Tymczasem odpowiedź była zupełnie inna.

Kto w finale Agenta 4?

Uczestnicy wzięli udział w ostatnim, wyjątkowo trudnym teście wiedzy o Agencie, składającym się z wielu szczegółowych pytań dotyczących wszystkich odcinków ostatniej edycji, jednym z ciekawszych było to o… adres e-mail agenta. To on wyłonił finalistów. Oznacza to, że w ostatnim starciu spotkają się: Maria Sadowska, Misiek Koterski i Damian Kordas. W półfinale z dalszą walką pożegnała się Viola Kołakowska.

Zwycięzca 4. edycji programu zawalczy o 71 900 złotych.

Kto z nich jest Agentem?

Zobacz: Kinga Rusin wyleciała na majówkę i już szaleje ze stylizacjami! Jej najnowszy komplet pokocha każda kobieta z klasą!

Zobacz: Kinga Rusin w bieli i szarościach po wyjściu pracy! Jej najnowsza stylizacja zasługuje na owacje!

Zobacz: Kinga Rusin wreszcie poczuła wiosnę! Jej zwiewna stylizacja to połączenie tylko najlepszych trendów!


Viola Kołakowska – Agent Gwiazdy 4, półfinał

Viola Kołakowska – Agent Gwiazdy 4, półfinał

Maria Sadowska, Misiek Koterski – Agent Gwiazdy 4, półfinał

Maria Sadowska, Misiek Koterski – Agent Gwiazdy 4, półfinał

Misiek Koterski – Agent Gwiazdy 4, półfinał

Misiek Koterski – Agent Gwiazdy 4, półfinał

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×