Szukaj

Pierwszy odcinek „Agent – Gwiazdy 4” za nami! Emocje były ogromne już w pierwszych sekundach!

Agent - Gwiazdy 4 - odcinek 1

Agent - Gwiazdy 4 - odcinek 1

Agent – Gwiazdy 4 – kto odpadł w pierwszym odcinku?

Pierwszy odcinek Agent Gwiazdy 4 już za nami. Nie brakowało emocji już od pierwszych chwil. Gwiazdy musiały zmierzyć się z własnym strachem i wykorzystać inteligencję by przebić się przez przygotowane wyzwania. Kto pożegnał się z programem po pierwszym odcinku? Fani byli zaskoczeni

Pierwszy odcinek Agent – Gwiazdy 4 już za nami. Tym razem TVN wywiozło gwiazdy na Wyspy Kanaryjskie. Czternaścioro uczestników programu mierzyło się tam po raz pierwszy z wyzwaniami rzuconymi im przez produkcję. By wykonać zadania, musieli pokonać własne słabości i obawy. Czy wystarczyło im odwagi, czujności i umiejętności? Co działo się w pierwszym odcinku?

Pośród konkurencji znalazł się między innymi skok w przepaść. Tu drużyna nie popisała się – z 18000 tysięcy, które mogli zarobić, dostali tylko 7500 tysiąca. Obstawili bowiem, że nie wszyscy odważą się na to, by rzucić się w przepaść i przezwyciężyć własny strach. Ostatecznie jednak wszyscy uczestnicy wywiązali się z zadania i skoczyli.

Musieli także zmierzyć się z łamigłówką intelektualną, która sprawdziła ich spostrzegawczość, ale przede wszystkim zweryfikowała, czy wszyscy potrafią odnaleźć się w grupie i pracować na wspólny sukces. Ta konkurencja sporo zweryfikowała, a z programu w ostatnich jego minutach odpadła Kasia Wołejnio.

Stawialiście, że to będzie ona? I czy wiecie już kto jest Agentem? 😉

Gwiazdy na koncercie „Artyści przeciw nienawiści”: Basia Kurdej-Szatan, Ola Szwed, Maryla Rodowicz, Renata Kaczoruk, Cleo

Gwiazdy zachęcają do badania wzroku: Beata Tadla, Danuta Stenka, Odeta Moro, Karolina Malinowska

Rodzina, gwiazdy i uczestnicy programu „Sanatorium Miłości” pożegnali Cezarego Mocka


Kasia Wołejnio odpadła z Agent - Gwiazdy 4

Kasia Wołejnio odpadła z Agent - Gwiazdy 4

Agent - Gwiazdy 4 - odcinek 1

Agent - Gwiazdy 4 - odcinek 1

Agent - Gwiazdy 4 - odcinek 1

Agent - Gwiazdy 4 - odcinek 1

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×