Szukaj

Agent Gwiazdy 4, odcinek 8: Kto odpadł z programu? Internauci typowali go na agenta

Agent - Gwiazdy 4 za nami. Kto odpadł w 8 odcinku programu? Jakie konkurencje czekały na bohaterów show? Z czym musieli zmierzyć się uczestnicy i kogo pożegnali po tradycyjnym teście? Emocje były ogromne!

Agent - Gwiazdy 4

Agent – Gwiazdy 4 wzbudza w Polakach niesamowicie wielkie emocje. Choć podczas premiery pierwszego sezonu wiele osób mówiło, że program nie odniesie sukcesu, stało się dokładnie odwrotnie. Obecnie śledzimy już 4 sezon hitowego show TVN, a na ekranach jest coraz goręcej! Kto odpadł w 8 odcinku?

W ósmym odcinku gwiazdy wciąż walczyły o wygraną na wyspie Lanzarote. Pierwsza konkurencja miała miejsce na popularnej, uwielbianej przez surferów plaży. Zadaniem uczestników było zapamiętanie rozmieszczenia znajdujących się w wodzie butelek. Kinga przedstawiła je na tablicy i wyjaśniła, że w środku znajdują się ujemne i dodatnie banknoty. Nie było łatwo, bo przeciw gwiazdom działał nie tylko Agent, ale również wysokie, często niebezpieczne fale.

Kolejna konkurencja rozegrała się na Playa Caleta del Congrio. Uczestnicy podzielili się na trzy grupy, a lider każdej z nich otrzymał GPS. Zadanie polegało na odnalezieniu jednego dwóch punktów – każdy z nich był kluczowy. Jednym było miejsce obozowiska, a w drugim znajdował się sprzęt potrzebny do rozbicia obozu oraz pieniądze, jednak wybrać mogli tylko jedną z tych rzeczy.

Trzecia konkurencja przypominała zabawę z dzieciństwa – uczestnicy grali w głuchy telefon. Liczyła się doskonała pamięć i umiejętność słuchania. Później nastąpił tradycyjny test wiedzy o Agencie.

Widzowie byli w szoku, gdy z programem pożegnał się Rafał Jonkisz! Niektórzy typowali przystojniaka do roli czarnego charakteru tej edycji:

  • Szkoda, fajny był. Było na kim zawiesić oko 🙂
  • Taki niepozorny, że typowałam go na agenta, a tu proszę!
  • Kordas jest agentem, jak Jonkisz odpadł to na bank Kordas, mój drugi typ!

W programie obecnie zostali:

  • Viola Kołakowska
  • Angelika Mucha (Little Monster)
  • Maria Sadowska
  • Katarzyna Wołejnio
  • Damian Kordas
  • Misiek Koterski
  • Wiktor Mrozik

Macie faworyta?

Zobacz: Nowy “Big Brother” to wielka porażka? Zapytaliśmy Agnieszkę Woźniak-Starak o oglądalność! [WIDEO]

Zobacz: Wpadliśmy z kamerą na urodziny Agnieszki Woźniak-Starak! Były gwiazdy, wielki tort i prezenty! [WIDEO]

Zobacz: Fani nie dowierzają! W 7. odcinku “Agent – Gwiazdy 4” odpadł faworyt!


Agent - Gwiazdy 4. Kto odpadł w 8 odcinku?

Agent - Gwiazdy 4. Kto odpadł w 8 odcinku?

Agent - Gwiazdy 4. Kto odpadł w 8 odcinku?
Agent - Gwiazdy 4. Kto odpadł w 8 odcinku?

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×