Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 24.04.2018

Przez Allegro wydało się kogo zobaczymy w „Agencie 3”! Pamiątki z programu trafiły na aukcję!

Agent Gwiazdy 3 uczestnicy, Allegro, Tomasz Ciachorowski


Tomasz Ciachorowski wystąpi w Agent – Gwiazdy 3

Trzecia edycja programu Agent – Gwiazdy startuje na antenie TVN już za półtora miesiąca. Władze stacji wciąż milczą na temat oficjalnej listy uczestników reality-show. Z potwierdzonych informacji wiemy, że Agent – Gwiazdy 3 był nagrywany na przełomie października i listopada w Azji. Natomiast nazwiska, które przewijają się w mediach, to tylko i wyłącznie spekulacje tabloidów oraz fanów programu.

Tym razem jednak prawda wyszła na jaw. W show z pewnością zobaczymy aktora Tomasza Ciachorowskiego, który na przekór TVN-owi sam wyjawił informację o swoim udziale w show. Aktor wystawił na na Allegro przedmioty, które pochodzą z planu trzeciego sezonu Agenta. Pieniądze z aukcji mają pójść na konto WOŚP.

Rekwizyt z programu AGENT GWIAZDY 3, w postaci specjalnie zaprojektowanych do programu banknotów, potocznie nazywanych przez uczestników programu „Agentami” – czytamy na profilu aukcji.

Przypomnijmy, że premiera Agent – Gwiazdy 3 już w drugiej połowie lutego!

Kogo jeszcze prawdopodobnie zobaczymy? Z nieoficjalnych informacji wiadomo, że najprawdopodobniej udział w programie wezmą Karolina Ferenstein-Kraśko, Julia Wróblewska, Ewelina Lisowska, Filip Chajzer, Iza Kuna, Ilona Ostrowska, Patrycia Kazadi, Mariusz Czerkawski, Maciej Myszkowski oraz Peja. Oficjalną listę TVN opublikuje nie wcześniej niż podczas prezentacji wiosennej ramówki, czyli już lutym.

Czekamy!

„Agent – Gwiazdy 3”: Znamy kolejne nazwisko uczestnika show! Możecie być zaskoczeni!

Lista uczestników nowego „Agenta” wyciekła?! Wszystko przez social media jednej z uczestniczek!

TVN nie spełnił zachcianki Kingi Rusin?! Nie tak wyobrażała sobie pracę po finale „Agenta”

Czekasz na program „Agent – gwiazdy”?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×