Szukaj

Ups! Kinga Rusin niechcący wyjawiła kto dotrze do finału “Agent Gwiazdy 3”?! A to niespodzianka!

Agent Gwiazdy 3 kto w finale, Kinga Rusin

Kto w finale Agent Gwiazdy 3?

Program Agent Gwiazdy od pierwszej edycji budzi niemałe emocje, zatem nic dziwnego, że im bliżej premiery kolejnego sezonu, tym coraz większa jest niecierpliwość ze strony widzów. Wykorzystała to Rewia, która przeprowadziła wywiad z Kingą Rusin na temat trzeciej edycji show. Gdy padło pytanie o przyjaciółkę gwiazdy – Karolinę Ferenstein-Kraśko – zdaje się, że Kinga powiedziała parę słów za dużo:

Ja jestem profesjonalistką i absolutnie nie chciałabym doprowadzić do sytuacji, w której ktoś mógłby mi zarzucić, że coś zrobiłam, żeby ułatwić zadanie osobie, którą znam. To była krótka rozmowa z producentami i od razu mi powiedzieli, że będą wyjątkowo pilnować tego, żebym była rozdzielona, dlatego że oni też nie chcieli mieć nieprzyjemności ze strony innych uczestników, więc naprawdę i autentycznie, Karolina może to potwierdzić, przez 40 dni nie zamieniłyśmy ani słowa.

Ze słów Kingi można wywnioskować, że jeśli Karolina wytrwała w programie 40 dni, czyli tyle ile trwają zdjęcia, to najprawdopodobniej doszła do finału:

40 dni… tyle trwał cały program, ale tyle dni, ile spędziłyśmy tam razem, nie zamieniłyśmy ani słowa.

Myślicie, że żona Piotra Kraśki wygrała, a może okazała się… agentem?

Peja obraził Kingę Rusin w swojej piosence. W końcu mu odpowiedziała! Warto było czekać na taką ripostę! [WIDEO]

To już 25 lat odkąd Kinga Rusin zachwyca Polaków na wizji! Zobaczcie jak gwiazda wyglądała ćwierć wieku temu! Metamorfoza jest ogromna [DUŻO ZDJĘĆ]

Kinga Rusin komentuje listę uczestników „Agent Gwiazdy 3”. Profesjonalnie wybrnęła z pytania o ich rozpoznawalność [WIDEO]


Czekasz na program “Agent – gwiazdy”?

×