Uczestniczka „Projektu Lady” uległa poważnej kontuzji! Zwróciła się do fanów z prośbą o pomoc

Projekt Lady 1 - uczestniczki

Agata Szostek zbiera pieniądze na leczenie kolana

Agata Szostek była jedną z uczestników programu Projekt Lady. Teraz uległa poważnej kontuzji. Niedawno zwróciła się do fanów z prośbą o pomoc. 

Agata Szostek szerokiej publiczności dała się poznać w programie Projekt Lady. W trakcie trwania show była jedną z barwniejszych postaci, dzięki czemu zyskała sympatię widzów, którzy na długo po zakończeniu programu, nadal obserwują ją w sieci. Niedawno do nich zwróciła się z apelem.

Okazuje się, że Szostek będąc ostatnio w parku trampolin nabawiła się dość poważnej kontuzji kolana. Do tego stopnia, że na miejsce została wezwana karetka. W szpitalu usłyszała, że powinna leczyć się prywatnie. Nie czekała ani chwili i zaczęła działać.

Wróciłam do domu, zaczęłam szukać lekarzy, którzy mi jak najszybciej pomogą. Rezonans magnetyczny, ortopeda, szpital. I tak w kółko. Wszędzie wydawanie pieniędzy, a kolano nadal zablokowane. Nie byłam w stanie go ani wyprostować, ani zgiąć – relacjonuje Szostek.

W sobotę trafiła na stół operacyjny, gdzie na szczęście kolano udało się odblokować. To jednak dopiero początek procesu leczenia, który nie wydaje się być prosty.

Artroskopia kolana pozwoliła odblokować kolano, ale okazało się, że za około 2 miesiące trzeba powtórzyć operacje i wykonać Acl-rekonstrukcje więzadła krzyżowego. W tym tygodniu zaczynam rehabilitację, która również kosztuje. Będę przygotowywać kolano do Acl, aby lepiej poradziło sobie z rehabilitacja po operacji właściwej.

Przed Szostak skomplikowany proces walczenia o dojście do pełnej sprawności:

Moja mama opiekuje się mną, pracuje na moje wizyty u lekarzy. Chciałabym odciążyć ją i pozwolić jej nie martwić się o moją przyszłość. Tak bardzo chciałabym stanąć na nogi. Wiem, że tak będzie, za kilka miesięcy, po ciężkiej pracy w końcu tak będzie. Lecz na ten moment muszę prosić Cię o pomoc. Teraz każda złotówka się dla mnie liczy.

Agata zbiórkę pieniędzy prowadzi przez portal Pomagam.pl. Każdy kto chce pomóc może to zrobić tutaj.

Agata Szostek z „Projektu Lady” zmieniła się nie do poznania! Teraz to tykająca seksbomba!

Tego w Projekt Lady jeszcze nie było! Uczestniczki nagrały wspólną piosenkę i teledysk! [WIDEO]

Agata Szostek z Projekt Lady przeszła niezłą metamorfozę. W pierwszej chwili jej nie poznacie

 

 


Agata Szostek ma kanał na YouTube

Agata Szostek ma kanał na YouTube

Agata Szostek z Projekt Lady skończyła 22 lata i zmieniła swój wizerunek

Agata Szostek z Projekt Lady skończyła 22 lata i zmieniła swój wizerunek

Agata Szostek z Projekt Lady skończyła 22 lata i zmieniła swój wizerunek

Agata Szostek z Projekt Lady skończyła 22 lata i zmieniła swój wizerunek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×