Szukaj

Agata Szostek z „Projektu Lady” drastycznie ścięła włosy. Zmieniła się na plus

Agata Szostek od zakończenia udziału w programie Projekt Lady mocno eksperymentuje z fryzurą. Ostatnio przefarbowała włosy na róż. Teraz pora na kolejną zmianę. Jak wygląda po metamorfozie?
Agata Szostek – nowa fryzura

Agata Szostek – nowa fryzura

Agata Szostek to uczestniczka pierwszej edycji programu Projekt Lady, emitowanego w TVN. To właśnie bohaterki premierowego programu były najbardziej charakterystyczne, a co za tym idzie, zapamiętane przez widzów. Do dziś wielu śledzi ich losy w internecie.

Dla Agaty udział w programie nie był łatwym doświadczeniem. W kolejnych odcinkach udało jej się dużo wypracować i zmienić, jednak przed samym finałem przyszło załamanie. Dziewczyna wróciła do starych nałogów, porzuciła swojego chłopaka i wpadła w depresję. Wyznała również, że w pewnym momencie w jej głowie pojawiły się nawet myśli samobójcze.

Agata Szostek z Projekt Lady zmieniła fryzurę. Jak wygląda?

Na szczęście po tamtej zagubionej dziewczynie nie ma już śladu. Agata wyszła na prostą. Po programie zgubiła kilka zbędnych kilogramów i zaczęła bardziej o siebie dbać. Co jakiś czas eksperymentuje również z fryzurą. W Projekt Lady poznaliśmy ją jako długowłosą szatynkę. Później przyszła pora na odważne metamorfozy w jej wyglądzie.

Najpierw zdecydowała się na ostre cięcie – sięgające niemal do pasa włosy ścięła do ramion. Następnie były eksperymenty z kolorem. Ciemne włosy zostały przefarbowane na blond. Na głowie dziewczyny pojawił się jasny bob, a pod zdjęciami z metamorfozą posypały się komplementy.

Kolejnym, już nieco bardziej szokującym krokiem, była odważniejsza zmiana koloru. Na początku marca Agata przefarbowała swoje włosy na głęboki, płomienny róż. Ostatecznie jednak zrezygnowała z niego z na rzecz kolejnego wcielenia, które pozwoliło jej ocalić włosy przed zniszczeniem ich spowodowanym farbowaniem.

Agata wróciła do naturalnego wyglądu. Obecnie znowu jest szatynką. Zdecydowała się jednak na mocne cięcie. Włosy kończą się tuż za uchem i są mocno pocieniowane. To chyba najlepsze wcielenie Agaty spośród wszystkich, jakie zaprezentowała po Projekcie Lady. Nam się podoba.


Agata Szostek - nowa fryzura

Agata Szostek - nowa fryzura

Agata Szostek zmieniła fryzurę

Agata Szostek zmieniła fryzurę

Agata Szostek zmieniła fryzurę

Agata Szostek zmieniła fryzurę

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×