Szukaj
Dziś czwartek, 18.04.2019

Agata Szostek z “Projektu Lady” zmieniła się nie do poznania! Teraz to tykająca seksbomba!

Agata Szostek metamorfoza

Co za metamorfoza!

Metamorfoza Agaty Szostek z Projektu Lady

Agata Szostek fanom hitowego programu Projekt Lady kojarzy się z wyjątkowo barwną postacią show. W szybkim czasie zyskała sobie sympatię wielu fanów. Słynęła z niezwykłego poczucia humoru i sporego dystansu do siebie. Po zakończeniu programu dziewczyna w przeciągu paru miesięcy przeszła sporą metamorfozę i postanowiła zamieszkać w Wielkiej Brytanii.

Agata jest nadal aktywna na swoim profilu na Instagramie, za pośrednictwem którego utrzymuje stały kontakt z fanami. Wiadomo, że obecnie przebojowa uczestniczka show TVN-u zmieniła się nie do poznania.

Skończyła 22 lata i z tej okazji postanowiła opublikować swoje nowe zdjęcia, prezentujące ogromną przemianę. Do zdjęć Agata dołączyła także szczery komentarz:

Dziś kończę 22 lata i jest to dla mnie trochę dzień przemyśleń.
Dorosłam! Dopiero teraz jestem dorosła i jestem tej dorosłości świadoma. 18-nastka i dowód osobisty nic nie znaczą. Szkoda, że nie wiedziałam tego co wiem teraz na starcie, tej całej ”dorosłości”, ale wtedy było by zbyt pięknie. A co dopiero powiem jak skończę np. 30.
Na pewno cieszę się z tego, że pozostawiłam moje ciało, jak na ten moment w stanie naturalnym. Nie powiększyłam ust. Nie powiększyłam cycków, chodź były takie plany i nie tylko. Nie krytykuje medycyny estetycznej bo w przyszłości na pewno z jej usług skorzystam nie raz i nie dwa. Jednakże cieszę się, że poczekałam z DUŻĄ ingerencją w moje ciało do momentu, kiedy zadecyduje bardziej świadomie. Nie liczę tatuaży bo to miłość od zawsze, na zawsze ♥️
Pozdrawiam wszystkie osoby urodzone w lipcu i spod znaku zodiaku RAK ????

Zobaczcie jak obecnie wygląda Agata. Ale sexy!

Jak oni się kochają! Agata Szostek z „Projekt Lady” podzieliła się romantycznym zdjęciem z chłopakiem

Tego w Projekt Lady jeszcze nie było! Uczestniczki nagrały wspólną piosenkę i teledysk! [WIDEO]

Agata Szostek z Projekt Lady przeszła niezłą metamorfozę. W pierwszej chwili jej nie poznacieCzy oglądasz “Projekt Lady”?

×