Agata Rubik zabrała córeczkę do fryzjera. Po długich blond włosach małej Alicji zostało już tylko wspomnienie. Co za zmiana!

Agata Rubik

Agata Rubik

Agata Rubik pochwaliła się relacją z wizyty w salonie fryzjerskim, Gwiazda zabrała tam swoją młodszą córeczkę Alicję. Dziewczynka ścięła swoje długie blond włosy. Zobaczcie, jak teraz wygląda. 

Agata Rubik, to polska modelka, o której zrobiło się nieco głośniej w momencie, gdy związała się ze znanym kompozytorem Piotrem Rubikiem. Ich relacja ze względu na dzielącą ich różnicę wieku wzbudzała na samym początku spore kontrowersje. Mąż bowiem jest od niej starszy aż o 18 lat. Nie przeszkodziło to im jednak zbudować trwałego związku i cieszyć się wspólnym szczęściem. Zakochani udowodnili wszystkim niedowiarkom, że wiek to jedynie liczba.

Po zaledwie dwóch latach związku postanowili sformalizować relację. Agata i Piotr pobrali się w 21 czerwca 2008 w Kościele św. Jadwigi we Wrocławiu. W trakcie małżeństwa doczekali się dwóch córeczek. Starsza z nich, Helena przyszła na świat w 2009 roku, a jej młodsza siostra Alicja dołączyła do rodziny cztery lata później.

Agata Rubik zabrała córkę do fryzjera

Kilka miesięcy temu Rubikowie zdecydowali się wystąpić w programie dla znanych par, czyli Power Couple. To tam widzowie mogli poznać ich jeszcze bardziej i przekonać się, że naprawdę są dla siebie stworzeni. Małżonkowie bardzo prężnie prowadzą też swoje kanały w social mediach, gdzie nie mają przed internautami zbyt wielu tajemnic. Należą oni do tych gwiazd, które chętnie publikują w social mediach wizerunek swoich dzieci. Od samego początku wiadomo, jak wyglądają ich pociechy, a każde kolejne zdjęcie z udziałem Helenki i Alicji wywołuje entuzjazm wśród fanów. Dziewczynki są bowiem tak samo śliczne jak ich sławna mama i za każdym razem, gdy pojawią się na Instagramie, zbierają mnóstwo komplementów od fanów swoich rodziców.

Teraz Agata postanowiła pochwalić się w sieci wizytą u fryzjera. Metamorfozie poddała się jej młodsza córka Alicja. Dziewczynka do tej pory miała podobnie jak mama i starsza siostra długie blond włosy. Zdecydowała się znacznie je skrócić i teraz sięgają tuż za ucho. Relacją z wizyty w salonie i efektem końcowym dumna mama pochwaliła się w sieci. Tutaj doskonale sprawdzi się przysłowie, że ładnemu we wszystkim ładnie. W naszej galerii zobaczycie, jak ślicznie wygląda Ala w nowej fryzurze.


Agata Rubik pokazała córkę Alicję

Agata Rubik pokazała córkę Alicję

Agata Rubik pokazała córkę Alicję

Agata Rubik pokazała córkę Alicję

Agata Rubik z córkami

Agata Rubik z córkami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×