Agata Rubik ścięła 40 cm włosów! Długo dojrzewała do króciutkiej fryzury. Oto efekt

Agata Rubik ścięła włosy

Agata Rubik ścięła włosy

Agata Rubik na Instagramie zrelacjonował wizytę u fryzjera. Zdecydowała się radykalnie skrócić włosy, a pasma oddać dla fundacji na darmowe peruki.  Zdjęcia.

Agata Rubik jest żoną Piotra Rubika. Mają dwie córki: 12-letnią Helenę oraz 8-letnią Alicję. Małżonków można było poznać bliżej w programie Power Couple, gdzie pokazali się swoim fanom z całkiem innej strony.

Agata próbowała swoich sił jako modelka i aktorka. W 2004 roku zagrała w filmie Rh+. W 2005 roku zdobyła tytuł Miss Dolnego Śląska. W tym samym roku otrzymała tytuł  II wicemiss Miss Polonia, a w 2006 roku otrzymała propozycję wystąpienia w konkursie Miss Earth, ale nie skorzystała z oferty. Obecnie spełnia się jako mama i jest bardzo aktywną influencerką.

Ostatnio pojawiło się wiele tematów zawodowych. Natomiast najbardziej dumna jestem z tego i najwięcej satysfakcji daje mi fakt, że jestem szefową bardzo dobrze prosperującej firmy rodzinnej – Rubik Home – pisała swego czasu na Instastory, odpowiadając na pytania fanów.

Jeśli chodzi o jej formalne wykształcenie, to tej wiedzy także nie zachowała dla siebie:

W 2010 roku skończyłam studia magisterskie na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna.

Póki co jednak jej poczynania możemy obserwować w mediach społecznościowych. To tam pokazała, jak wygląda po ostrzyżeniu 40 centymetrów swoich włosów.

Agata Rubik ścięła włosy. Jak wygląda?

Agata Rubik na Instagramie zrelacjonowała wizytę u fryzjera. Postanowiła ostrzyc włosy i oddać je fundacji na darmowe peruki. Cięcie było niebagatelne, bo skróciła pasma o 40 centymetrów.

Najpierw na Instastory zmierzyła długość kosmyków i poinstruowała, że jeśli ktoś chciałby pójść w jej ślady, to powinien wiedzieć, że włosów nie należy rozjaśniać, można farbować, a także należy je uprzednio umyć, nie używając odżywki. Efekty cięcia pokazała na swoim profilu.

Gotowa na zmiany! A przy okazji oddaję ponad 40 cm moich włosów na darmowe peruki, które przekazywane są bezpłatnie osobom w trakcie chemioterapii #dajwlos @da_midays dziękuję za to ostre cięcie, było mi potrzebne! – napisała.

Metamorfoza Agaty, a zwłaszcza pobudki, jakie nią kierowały, bardzo spodobały się internautom. Zmiany komplementuje między innymi  Zofia Zborowska. Jak wam podoba się Rubik we włosach do ramion? Zdjęcia w galerii.


Agata Rubik ścięła włosy

Agata Rubik ścięła włosy

Agata Rubik ścięła włosy

Agata Rubik ścięła włosy

Agata Rubik ścięła włosy

Agata Rubik ścięła włosy

Komentarze