Szukaj

Agata Rubik zaskoczyła zdjęciem z wydatnym brzuszkiem. Spore krągłości podkreśliła obcisłym strojem

Agata i Piotr Rubikowie

Agata i Piotr Rubikowie

Agata Rubik zszokowała fanów i pochwaliła się w sieci zaokrąglonym brzuszkiem, który podkreśliła obcisłym strojem. Żona kompozytora jednym zdjęciem wywołała spore zamieszanie.

Agata Rubik razem ze swoim mężem i dziećmi od wielu lat święta Bożego Narodzenia spędza w cieplejszym klimacie. Co roku w grudniu pakują walizki i cieszą się słońcem. W 2020 ze względu na pandemię musieli zmienić swoje plany. Nie zdecydowali się na wyjazd, a cała rodzina spędziła ten czas bardzo tradycyjnie w zaciszu swojego domu.

Agata i Piotr Rubikowie są małżeństwem od 12 lat. Na samym początku ich relacja wzbudzała nieco kontrowersji, ponieważ dzieli ich spora różnica wieku. Udało im się jednak zbudować bardzo trwałą relację. Zakochani udowodnili, że żadne przeszkody nie mogą stanąć na drodze ich miłości. Teraz razem ze swoimi dwiema córeczkami: Alicją i Helenką, tworzą przepiękną rodzinę.

Właśnie do sieci trafiło zdjęcie, na którym Agata pozuje z zaokrąglonym brzuszkiem. W komentarzach nie brakuje gratulacji. Jest tylko jedno „ale”.

Agata Rubik pozuje z zaokrąglonym brzuszkiem

Co jakiś czas w kolorowej prasie pojawiają się wzmianki na temat tego, że Agata Rubik jest w kolejnej ciąży. Fani na Instagramie cały czas dopatrują się u niej krągłości i często pytają w komentarzach, czy żona muzyka jest przy nadziei.

Jak na razie fani tej dwójki nie doczekali się jeszcze wiadomości o szczęśliwej nowinie. Ostatnie zdjęcie, które pojawiło się na profilu społecznościowym Agaty, wywołało spore zamieszanie i rozbudziło nadzieję jej obserwatorów.

Brzuszek pełny, nie żałuję żadnej potrawy! #niemaczegogratulować człowiek najedzony = człowiek szczęśliwy.

Gwiazda pokazała spory brzuszek, ale w opisie szybko rozwiała wszystkie wątpliwości. Okazuje się, że krągłości pojawiły się w wyniku świątecznego obżarstwa. Na wigilijnym stole w domu Rubików nie zabrakło pysznych potraw. Żona kompozytora nie miała zamiaru stosować żadnej diety i pozwoliła sobie posmakować wszystkiego, na co miała ochotę.

Sądzimy, że Agata nie jest jedyną osobą, która po minionych świętach może się pochwalić ciążą spożywczą.


Agata Rubik z zaokrąglonym brzuszkiem

Agata Rubik z zaokrąglonym brzuszkiem

Agata Rubik - Gwiazdy świętują Dzień Babci 2020

Agata Rubik - Gwiazdy świętują Dzień Babci 2020

Agata Paskudzka i Piotr Rubik świętują 10-lecie ślubu. Z tej okazji odwiedzili Dzień Dobry TVN w towarzystwie córek

Agata Paskudzka i Piotr Rubik świętują 10-lecie ślubu. Z tej okazji odwiedzili Dzień Dobry TVN w towarzystwie córek

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×