Agata Rubik pokazała zdjęcie z mamą. Wyglądają jak siostry! Mają smukłe sylwetki godne pozazdroszczenia

Agata Rubik

Agata Rubik

Agata Rubik pokazała się ze swoją matką. Obie panie wyglądają olśniewająco. I są do siebie bardzo podobne! Też to dostrzegacie?

Agata Rubika to polska modelka, która stała się znana dzięki temu, że związała się ze słynnym kompozytorem Piotrem Rubikiem. Ich związek od początku wywoływał wiele kontrowersji. Powód? Dzieli ich różnica wieku wynosząca 18 lat. Jak widać, im samym to nie przeszkadza, ponieważ udało im się stworzyć trwały i szczęśliwy związek. Sformalizowali go po dwóch latach znajomości. Para ma ze sobą dwie córki: Helenę (ur. 2009) i Alicję (ur. 2013).

W tym roku małżonkowie wzięli udział w Power Couple. Tam widzowie dowiedzieli się jeszcze więcej o ich relacji. Oboje są też bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Agata podzieliła się ostatnio nietypowym zdjęciem. Pokazała się na nim ze swoją matką. Okazuje się, że obie kobiety są do siebie bardzo podobne.

Agata Rubik pokazała mamę. Podobne?

Agata Rubik, na zdjęciu dodanym na Instagramie, pozuje wraz ze swoją mamą, Jolantą Paskudzką. Są na siłowni i dotykają worka treningowego. Uwagę przykuwają ich kuse stroje. Kobiety mają na sobie obcisłe topy, legginsy i białe trampki. Nie da się nie zwrócić uwagi na ich podobieństwo. Obydwie są szczupłe, mają blond włosy i niemal identyczne buzie. Ich zdjęcie możecie zobaczyć poniżej.

Agata podpisała zdjęcie:

Jak dorosnę, chcę być jak Mama!

Na fotografię w dość żartobliwy sposób zareagował jej mąż.

Kochanie, weź nie strasz – zażartował Piotr.

Na co Agata odpisała mu:

Hahaha, na Twoim miejscu nie jadłabym dziś obiadu…

Co Piotr skwitował:

Dlatego mam pudełka. Rozsądek przede wszystkim.

Pod zdjęciem posypały się również przychylne komentarze ze strony fanów Agaty i Piotra. Od razu zauważyli podobieństwo. Pisali m.in.:

  • Twoja mama musi być z Ciebie bardzo dumna
  • Ale mama podobna.
  • Pozdrawiam piękne Panie.
  • Świetny Team treningowy! Zapraszamy częściej.
  • Ale laseczki!
  • Jesteście fantastyczne.
  • Piękna kobieta.
  • Energia pozytywna bije z tego zdjęcia! Eh, to prawda, w zdrowym ciele, zdrowy duch, pozdrawiam.

To tylko niektóre z wpisów. Niemal wszystkie były utrzymane w takim stylu. Jak widać, uroda córki i matki bardzo przypadła do gustu użytkownikom Instagrama.

Co ciekawe, Jolanta Paskudzka posiada swoje konto na portalu. Niestety jest one dostępne tylko dla jej znajomych. Piotr i jego teściową również łączą bardzo ciepłe relacje.

Mogę śmiało powiedzieć, że wygrałem los na loterii. Moja teściowa jest wspaniała. Przemiła, bezkonfliktowa osoba, która całe swoje serce oddaje najbliższym.  Nasze stosunki są genialne – powiedział w jednym z wywiadów prasowych.

Matka Agaty często gości w ich domu. A jak wyglądają wasze relacje z teściowymi? Chcielibyście, aby przypominały te, które obowiązują w domu Rubików?


Agata Rubik z matką. Zdjęcie z Instagrama

Agata Rubik z matką. Zdjęcie z Instagrama

Agata Rubik, Piotr Rubik na pokazie Rodrigo De La Garza

Agata Rubik, Piotr Rubik na pokazie Rodrigo De La Garza

Agata Rubik z córkami

Agata Rubik z córkami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×