Agata i Piotr Rubikowie świętują 13. urodziny córki. Helena wyrosła na piękną nastolatkę. Pokazali jej nowe zdjęcia

Agata i Piotr Rubik

Agata i Piotr Rubik

Agata Rubik dodała dzisiaj post z życzeniami dla córki. To samo zrobił jej mąż. Helenka skończyła 13 lat. Pochwalili się jej nowymi zdjęciami. 

Agata i Piotr Rubikowie to jedna z piękniejszych par polskiego show-biznesu. Znany kompozytor wiele lat temu związał się z dużo młodszą pięknością. Była Miss Polonia poznała przyszłego męża, gdy miała zaledwie 20 lat. Na samym początku niewiele osób wróżyło im szczęśliwy związek. Po dwóch latach byli już małżeństwem i budowali wspólną przyszłość, która trwa do dzisiaj. O tym, że rewelacyjnie się dogadują świadczyć może program Power Couple, w którym wzięli udział. Tam pokazali, że rozumieją się niemal bez słów.

Zakochani pobrali się w 2008 roku w kościele św. Jadwigi we Wrocławiu. Długo też nie czekali z tym, aby powiększyć rodzinę. Teraz wspólnie wychowują dwie córki. Pierwsza z nich, czyli Helena przyszła na świat zaledwie rok po ślubie. Mięły cztery lata i doczekała się młodszej siostry – Alicji.

Agata i Piotr Rubikowie świętują 13. urodziny córki

Piotr i Agata należą do tych gwiazd, które nie mają problemu z tym, aby pokazywać w sieci swoje pociechy. Dziewczynki pojawiały się z nimi w programach śniadaniowych, a także wystąpili razem w reklamie marki biżuteryjnej. Małżonkowie prężnie też prowadzą kanały w social mediach, gdzie mają przed fanami zbyt wielu tajemnic.

Dzisiaj rodzina ma bardzo ważny powód do świętowania. Dumni rodzice powiadomili w sieci, że ich pociecha skończyła właśnie 13 lat. Z tej okazji jako pierwsza post opublikowała Agata, która pokazała nowe zdjęcie dziewczynki oznajmiając, że jest już nastolatką.

Moja nastolatka.
Wrażliwa, empatyczna, mądra, niesamowicie bystra, ambitna i spostrzegawcza. A do tego piękna. Sto lat Córcia, życzę Ci przede wszystkim szczęścia, dobrych ludzi wokół i jak najmniej zawodów na tej krótkiej, ale pokręconej drodze do dorosłości – napisała.

Tuż po niej post na swoim profilu opublikował także Piotr. Dumny tata wstawił wspólne zdjęcie z Helenką. Przyznał, że nie może uwierzyć, że czas minął tak szybko.

To już 13 lat! Nie do wiary jak ten czas leci…. Jeszcze niedawno nosiłem na rączkach, a dziś prowadzimy dyskusje o życiu.

Pod postami szczęśliwych rodziców natychmiast zaroiło się od życzeń dla ślicznej nastolatki. My również się do nich przyłączmy. Więcej zdjęć Helenki zobaczycie w naszej galerii.


Helena Rubik

Helena Rubik

Piotr Rubik i Helena Rubik

Piotr Rubik i Helena Rubik

Agata Rubik i Piotr Rubik

Agata Rubik i Piotr Rubik

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×