Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 24.04.2018

Chciała reprezentować Polskę w Konkursie Eurowizji – nie wyszło! A teraz zainteresowali się nią amerykańscy producenci filmowi!

Agata Nizińska w amerykańskim filmie


Agata Nizińska zagra w amerykańskim filmie

Agata Nizińska była jedną z uczestniczek w Krajowych Preselekcjach do Konkursu Eurowizji 2017. Wystartowała z piosenką Reason i ostatecznie zajęła 5. miejsce. Obecnie artystka jest w trakcie przygotowywań do premiery debiutanckiego albumu. Jednak jak się okazuje, Agata spełnia się nie tylko jako piosenkarka, ale również aktorka!

Widzowie mogli już podziwiać umiejętności Nizińskiej w takich produkcjach jak: Na Wspólnej czy To nie koniec świata!, gdzie zagrała epizodyczne role.

Natomiast jakiś czas temu w rozmowie z portalem Plejada, wokalistka wyznała, że brała udział w castingu do amerykańskiego filmu. Opowiedziała również co nieco o postaci, która miałby zagrać.

Jesteśmy w trakcie rozmów do amerykańskiej produkcji, która będzie też kręcona w Europie. Jest to szalony film, psychodela, oczywiście gram „walniętą”… czyli poszli po warunkach (śmiech). Zobaczymy, co się wydarzy. Jest końcowy etap castingów, albo wygram, albo nie – czytamy na łamach serwisu.

Zatem trzymamy kciuki i liczymy na pierwszą rolę Agaty na międzynarodowym, dużym ekranie!

A Wy, chcielibyście zobaczyć Nizińską w anglojęzycznej produkcji?

Oryginalne i z pomysłem, czyli jak wyglądały WSZYSTKIE występy w preselekcjach do Eurowizji 2017

Eurowizja 2017: Mamie Kasi Moś w występie córki nie spodobało się jedno. Jej opinia na pewno was podzieli

Gwiazdy na Fashion Day Zakopane 2017: Małgorzata Potocka, Julia Wróblewska, Aleksandra Kisio, Iwona Węgrowska, Ewa Pacuła

W jakiej części Europy odbędzie się Eurowizja 2018?Komentarzy: 2


Gość | 17 grudnia 2017, 23:37

Bardzo dobrze śpiewa. Piękna piosenka, bardzo mi się podoba jej głos. Szkoda, że w Polsce nie przebija się talent.


Gość | 17 grudnia 2017, 20:54

Kto ci dziecinko nosek tak sfatygował? Zajmuje ci pół twarzy:-( Poza tym po co się chwalić castingiem, ktorego się nie wygrało. Pustak.


Dodaj komentarz
×