Agata Młynarska dała popalić tabloidowi! Rozpuścili paskudne plotki na temat jej zdrowia! „Wkurzyłam się”

Agata Młynarska choroba

Agata Młynarska dementuje plotki z tabloidu

O tym, że Agata Młynarska choruje, wiadomo od dawna. Dziennikarka bardzo szczerze i otwarcie opowiada o swoim problemie, walczy o poprawę leczenia dla osób zmagających się z tym samym problemem. Nigdy nie ukrywała, że ma problemy. Seria bardzo szczerych wypowiedzi w mediach doprowadziła jednak do tego, że w sieci zaczęły pojawiać się fałszywe doniesienia na temat jej zdrowia.

Niedawno jeden z tabloidów napisał, że dziennikarka traci wzrok przez leki. Młynarska, zezłoszczona nie na żarty i nie bez powodu, skomentowała sprawę na Instagramie:

Śpieszę poinformować, bo już się wkurzyłam, że wbrew temu co czytam o sobie w tabloidach – nie ślepnę, nie wybieram się do ślubu kościelnego, czuję się bardzo dobrze, pracuję jak zawsze. To czysta klasyka z cyklu „ fabryka kurzu w podwórzu”. Ale nie ja tu jestem ważna- wypisywanie bzdur na temat konsekwencji brania sterydów, straszenie ludzi, histeryczny ton, bełkot, niesprawdzone informacje i robienie z czyjegoś zdrowia sensacyjnego serialu jest niepotrzebne. Nie wspomnę już o uczciwości dziennikarskiej i zwykłej przyzwoitości. Kolegom z różnych redakcji zalecam sięganie do źródeł, pofatygowanie się na rozmowę z lekarzem, wyjaśnienie ważnych kwestii, co czytelnikom z pewnością się należy.

Fani złapali się za głowy:

  • Czekałam aż Pani sprostuje ten artykuł. Wywołało to burzę wśród osób chorujących, którzy zmagają się od wielu lat z tą chorobą. Bardzo dobrze że się o tym mówi i dziękuję za poruszenie tematu, być może powstanie dla wielu osób szansa na lepsze i łatwiejsze życie. Pozdrawiam
  • TYM co bzdury wypisują, zalecam zmienić pracę, bo za kilka lat leczenie psychiczne was czeka. Żyć w ciągłej obłudzie i kłamstwie i jeszcze przekonywać o tym świat
  • Pani Agato. Jest Pani osobą publiczną czyli przede wszystkim dla nas ludzi którzy chcą Panią sluchać i oglądać i nie przeszkadza nam że chce się Pani z nami podzielić tym co się dzieje z Pani zdrowiem bo to takie ludzkie przecież. Dziennikarze wiedzą że mogą napisać wszystko bo mają taką ”władzę” z racji swojego zawodu i to wykorzystują Dokładnie życzmy im zdrowia ale też rozumu. My tu wszyscy jesteśmy z Panią.

Trudno się nie zgodzić, ani z Agatą, ani z jej fanami.

Agata Młynarska traci wzrok a lekarze rozkładają ręce. Wszystko przez tabletki na nieuleczalną chorobę

Agata Młynarska szykuje się do swojego ślubu! Jej zjawiskowa suknia ślubna została uszyta specjalnie dla niej przez znaną projektantkę gwiazd!

Agata Młynarska zmaga się z nieuleczalną chorobą. Walczy o prawa pacjentów [WIDEO]


Agata Młynarska - Viva! Photo Awards 2018

Agata Młynarska - Viva! Photo Awards 2018

Agata Młynarska - jesienna ramówka TVN Style

Agata Młynarska - jesienna ramówka TVN Style

Agata Młynarska – TVN ramówka na jesień 2018

Agata Młynarska – TVN ramówka na jesień 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×