Agata Młynarska spędziła urodziny z teściową i mężem. Zdjęciami z przyjęcia pochwaliła się w internecie

Agata Młynarska

Agata Młynarska

Z powodu koronawirusa Agata Młynarska swoje 55 urodziny spędziła w domu. Towarzyszyli jej teściowa i mąż. Jej social media były rozgrzane od życzeń. "Aż chce się żyć" – napisała dziennikarka.

Agata Młynarska od kilkunastu lat wiedzie prym w świecie polskiego dziennikarstwa. Jest niekwestionowaną gwiazdą telewizji, osobowością oraz uwielbianą przez widzów prezenterką i konferansjerką. Prywatnie ikona polskiego show-biznesu jest córką wybitnego autora tekstów – Wojciecha Młynarskiego oraz aktorki – Adrianny Godlewskiej. Ma dwójkę rodzeństwa: siostrę Paulinę i brata Jana. Młynarska może się pochwalić również ciekawym życiem osobistym. Była bowiem trzykrotnie zamężna.

Obecnie Agata Młynarska jest spełnioną oraz szczęśliwą kobietą, matką, żoną oraz dziennikarką. W niedzielę obchodziła 6 rocznicę ślubu z radcą prawnym – Przemysławem Schmidtem.

Ślub w 2014 roku był bardzo skromny. Młodej parze w Urzędzie Stanu Cywilnego na Pradze towarzyszyli jedynie świadkowie, czyli Joanna Kurowska oraz Henryka Krzywonos-Strycharska. Agata bardzo ciepło wspomina tamten czas.

Tylko my i nasi świadkowie Joasia Kurowska i Henia Krzywonos z mężem Krzysztofem Strycharskim. Kobieta po przejściach, mężczyzna z przeszłością… od pierwszego spojrzenia wiedzieliśmy, że to jest TO, że nareszcie się odnaleźliśmy. Trochę trwało… I jeśli myślicie, że to nie możliwe, że za późno, że za starzy, tak jak ja słyszałam, to nie wierzcie temu!!! I nie szukajcie miłości, ona Was znajdzie, niezależnie od wieku.  Teraz, gdy jest tak trudno nam wszystkim przewidzieć, co się stanie, niech miłość i marzenie o niej nie ustaje – napisała na Instagramie.

View this post on Instagram

22 marca 2014 – Urząd Stanu Cywilnego na Pradze???? Tylko my i nasi świadkowie Joasia Kurowska i Henia Krzywonos z mężem Krzysztofem Strycharskim. Kobieta po przejściach, mężczyzna z przeszłością… od pierwszego spojrzenia wiedzieliśmy, że to jest TO, że nareszcie się odnaleźliśmy. Trochę trwało… I jeśli myślicie, że to nie możliwe, że za późno, że za starzy, tak jak ja słyszałam, to nie wierzcie temu!!! I nie szukajcie miłości, ona Was znajdzie, niezależnie od wieku. ???????????? Teraz, gdy jest tak trudno nam wszystkim przewidzieć, co się stanie, niech miłość i marzenie o niej nie ustaje???????????? #rocznicaslubu #naszślub #wedding #weddingdress #marriageanniversary #lovehom #szczescie #dom #razemnajlepiej #zostańwdomu #agatamlynarska #zakochani @palexandros_11

A post shared by Agata Młynarska (@agata_mlynarska) on

Urodziny Agaty Młynarskiej z teściową Reginą i mężem

Poniedziałkowy urodzinowy dzień Agaty Młynarskiej zaczął się wyjątkowo sympatycznie. Dziennikarka otrzymała fiołki od teściowej i kawę do łóżka od męża. To był tylko początek świętowania.

Mam tylko jedno życzenie na urodziny – niech koronawirus pójdzie sobie precz, a ludzie przestaną cierpieć – napisała Agata.

Po południu rozwiązał się worek życzeń od fanów i koleżanek z mediów, za które wieczorem dziennikarka podziękowała na swoim Instagramie.

Dziękuję za niekończący się strumień życzeń. To jest tak wspaniale, daje kopa, wykopa, przykopa. Aż chce się żyć, torcik urodzinowy vege na spodzie z orzechów z owocami zjedliśmy we trójkę – babcia Reginka, mój mąż i ja – dodała Młynarska.

Życzymy 100 lat i spełnienia marzeń.

Życzenia dla Agaty Młynarskiej od Anny Jurksztowicz:

Urodziny Agaty!!!Sto lat kochana!!!! Dzisiaj Agata kończy lat 40, czy Twoje serce nas pomieści? Ludzi z przedmieści?@agata_mlynarska @majka_jezowska_ @urodziny @przyjaciele @socialdistancing2020

Opublikowany przez Annę Jurksztowicz Poniedziałek, 23 marca 2020


teściowa Agaty Młynarskiej

teściowa Agaty Młynarskiej

teściowa Agaty Młynarskiej

teściowa Agaty Młynarskiej

Mąż Agaty Młynarskiej

Mąż Agaty Młynarskiej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×