Agata Młynarska na świątecznej kolacji u syna i jego żony. Dawno niewidziany Stanisław to prawdziwy przystojniak

Agata Młynarska

Agata Młynarska

Agata Młynarska w tym roku mogła odpocząć od przygotowań do świąt. Przekazała pałeczkę synowi, Stanisławowi i jego żonie. Efektami ich prac pochwaliła się w sieci. Talentu do wypieków mogą pozazdrościć im niektórzy cukiernicy.

Agata Młynarska to jedna z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych dziennikarek w Polsce. Na szklanym ekranie zadebiutowała kilka dekad temu. Od samego początku pojawiała się na antenie TVP, jednak z czasem związała się z komercyjnymi nadawcami. Obecnie współpracuje z TVN, gdzie prowadzi program Bez tabu. Prężnie rozwija się również w sieci. W mediach społecznościowych stworzyła autorski format o nazwie #Agatasiekreci, w którym przeprowadza wywiady ze znanymi gwiazdami.

Młynarska jest bardzo aktywna na Instagramie. Pozostaje w stałym kontakcie z fanami, którym opowiada m.in. o tym, jak wygląda jej życie prywatne. To właśnie tutaj poinformowała o problemach zdrowotnych, z którymi się boryka. Tym razem zdradziła, jak spędziła Boże Narodzenie.

Agata Młynarska pochwaliła się kolacją wigilijną i synem

Już pod koniec listopada wielu przedstawicieli świata show-biznesu rozpoczęło przygotowania do świąt. W wielu domach zapanował przepych, który objawiał się w niezliczonej liczbie bombek, kosztownych dekoracjach oraz innych bibelotach. Młynarska niedawno kupiła apartament wart 3 miliony złotych, który bardzo skromnie udekorowała. W salonie ustawiła jedynie drzewko, które wykonała samodzielnie z gałązek. Ozdobiła je piernikami i bombkami. Nie zabrakło również gwiazd betlejemskich i skromnych wieńców.

Oprócz tego, że w ten sposób chciała wesprzeć jedną z fundacji, miała ku temu także inny powód. Tegoroczne święta spędziła u swojego syna, Stanisława i jego żony, Asi. Na opublikowanych przez dziennikarkę zdjęciach możemy zobaczyć nie tylko dekoracje i smakołyki, ale i wnętrze ich domu. Nie brakuje w nim stylowych, drewnianych mebli, ściany pokrytej czerwoną cegłą oraz ogromnego stołu w jadalni.

Małżonkowie zadbali o każdy szczegół. W salonie ustawili średnich rozmiarów choinkę z czerwonymi bombkami na gałązkach. Pod drzewkiem pojawiło się mnóstwo prezentów. W części jadalnianej znajdziemy wspomniany wcześniej stół nakryty dla 10 osób. Nie brakowało tutaj pięknych, a przy tym kreatywnych dekoracji. Serwetki ozdobiono czerwonymi jabłuszkami i gałązkami jemioły, a na obrusie znalazły się również piękne stroiki.

Stanisław i Joanna są bardzo utalentowani kulinarnie. Zaproszonych gości poczęstowali kilkoma rodzajami ciast, które z pewnością nie tylko wyglądały pięknie, ale i wybornie smakowały. Na samym końcu fotorelacji Młynarska pochwaliła się fotografią syna, który jest prawdziwym przystojniakiem.

Ten sam stół. Kolejne pokolenia. Staś z Asią przygotowali rodzinne spotkanie tak pięknie i pysznie, że duma mnie rozpiera. Jeśli coś jest magią świąt, to właśnie ten dyskretny transfer pokoleń. Chwila, w której orientujesz się, że już młodsi biorą na siebie cały ten zgiełk i robią to wspaniale. Asiu i Stasiu- dziękuję. Być babcią i nie gotować, szykować, sprzątać i zmywać- bezcenne!!!! – doceniła Agata.

Stanisław napawa matkę ogromną dumą. W przeszłości zajmował się polityką, pracował m.in. w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów oraz piastował funkcję eksperta ds. protokołu dyplomatycznego. Porzucił jednak to zajęcie i zajął się swoją największą pasją, którą jest wspinaczka. Obecnie jest wspinaczem, psychologiem i instruktorem.


Agata Młynarska - Boże Narodzenie 2021

Agata Młynarska - Boże Narodzenie 2021

Agata Młynarska - Boże Narodzenie 2021

Agata Młynarska - Boże Narodzenie 2021

Agata Młynarska - Boże Narodzenie 2021

Agata Młynarska - Boże Narodzenie 2021

Komentarze