Poruszające słowa Agaty Młynarskiej o Kubie Błaszczykowskim

Agata Młynarska o Kubie Błaszczykowskim

Agata Młynarska o Kubie Błaszczykowskim

Agata Młynarska o Kubie Błaszczykowskim na EURO 2016

EURO 2016 trwa. Niedawno poznaliśmy cztery zespoły, które rozegrają walkę o medale mistrzostw Europy w piłce nożnej. Będą to: Walia, Portugalia, Francja i Niemcy.

Polski niestety nie ma w tym gronie, ale nie znaczy to, że EURO 2016 nam nie wyszło. Wręcz przeciwnie. Przed rozpoczęciem turnieju nikt nie dawał nam najmniejszych szans na ćwierćfinał, a niektórzy wróżyli, że nie wyjdziemy nawet z grupy. Polacy pokazali, że są waleczni, ale też, że mogą coś osiągnąć. Do grona takich osób z pewnością należy jeden z bohaterów naszej kadry – Kuba Błaszczykowski. Piłkarz przez cały turniej spisywał się świetnie. Pech chciał, że nie udało mu się trafić do bramki w serii rzutów karnych, która decydowała o awansie. Z całego świata płyną słowa otuchy dla Kuby. Na takie zdecydowała się także Agata Młynarska.

Nie mogę przestać myśleć o Kubie Błaszczykowskim i naszych chłopakach. Kuba jest dla mnie absolutnym gigantem, jego historia to gotowy scenariusz na film i zapewne taki powstanie. Klasa i styl w jakim zmierzył się na naszych oczach z brakiem szczęścia budzą mój największy podziw! Jego waleczność i siła w pokonywaniu samego siebie powinny być dla nas przykładem. Zresztą wszyscy nasi piłkarze z drużyny Nawałki to klasa, radość, moc, styl, profesjonalizm waleczność i uroda!!!
Chłopaki-wielkie dzięki, respekt i szacunek za Waszą robotę! – napisała na Facebooku

W pełni zgadzamy się ze słowami Agaty. Miejmy nadzieję, że już niedługo zarówno Kuba, jak i cała drużyna znów błyśnie geniuszem.

Zobacz: Adam Nawałka wciąż trenerem kadry po EURO 2016? Jest komentarz Zbigniewa Bońka

Agata Młynarska wzruszająco o Kubie Błaszczykowskim

Agata Młynarska wzruszająco o Kubie Błaszczykowskim

 Agata Młynarska do Kuby Błaszczykowskiego

Agata Młynarska do Kuby Błaszczykowskiego


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×