Szukaj

Agata Kulesza została w domu i przeszła najlepszą metamorfozę w swoim życiu. Jest stworzona do takiej fryzury

Agata Kulesza poszalała. Takiej jej nie znacie. Zafundowała sobie fantastyczną fryzurę i wygląda świetnie.
Agata Kulesza w afro

Agata Kulesza w afro

Agata Kulsza jest wybitna aktorką. Jej role są zawsze perfekcyjne. Ona sama nie stara się zwracać na siebie uwagi poza pracą, na której skupia się jej uwaga. Nie bywa zbyt często, a jeśli już pojawi się na ściance, to owszem, wygląda pięknie, ale raczej jest stonowana i unika sensacji.

Rzadko zmienia wizerunek. Kojarzymy ją z półdługimi ciemnymi włosami. Tego się trzyma od lat. Wyobraźcie więc sobie niedowierzanie jej obserwujących, kiedy opublikowała fotografię w szalonej fryzurze.

Agata Kulesza w afro. Jak wygląda?

Kulesza jak gdyby nigdy nic wstawiła fotkę we fryzurze, w jakiej jeszcze jej nikt nigdy nie widział. Mimochodem pyta także o makijaż. Ale jak to? Makijaż? Przecież najpierw w oczy rzucają się jej nowe włosy. Burza loków i to w zupełnie innym kolorze niż dotychczas preferowała.

Lubicie make-up? – zapytała przewrotnie.

Faktycznie pomalowała usta czerwona szminką, ale czymże to jest w obliczu tego szaleństwa na głowie! Trzeba jednak uczciwie przyznać, że Agata Kulesza wygląda świetnie. Jest stworzona do takiej fryzury. Internauci zachwycili się jej nowym wydaniem. Piszą, że pięknie i że tak od dzisiaj powinna wyglądać.

Bardziej dociekliwi pytają, czy pożyczyła perukę od Kasi Nosowskiej, która często pojawia się w podobnym wydaniu. Wiadomo, że panie się przyjaźnią, więc domysły mogą być trafne.

A wam jak się podoba Kulesza na Nosowską?

Zobacz także: Dlaczego Agata Kulesza wyszła w trakcie wręczenia Oscara dla „Idy”? Po latach wyjawiła sekret: „Już to opowiem, bo już mam dosyć plotek”


Agata Kulesza w afro

Agata Kulesza w afro

Agata Kulesza - Premiera filmu

Agata Kulesza - Premiera filmu "Sala samobójców. Hejter"

Agata Kulesza – Festiwal w Gdyni 2019, impreza TVN

Agata Kulesza – Festiwal w Gdyni 2019, impreza TVN

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×