Szukaj

Agata Kulesza rezygnuje z aktorstwa? Ma dość sławy i chce wreszcie odpocząć

Agata Kulesza

Agata Kulesza

Agata Kulesza chce odpocząć i spędzić czas z rodziną

Fani Agaty Kuleszy mogą odetchnąć z ulgą. Aktorka nie planuje porzucić zawodu. Chce jedynie trochę odetchnąć i spędzić czas z rodziną. Zwłaszcza teraz, kiedy jej córka jest już po maturach. Agata obiecała sobie dłuższą przerwę, aby cieszyć się życiem.

W ostatnich latach kariera gwiazdy polskiego kina nabrała tempa. Na jej półce stanęła cała masa nagród, a m.in ta wyjątkowa. Mowa tu o tej przyznanej przez Stowarzyszenie Krytyków Filmowych Los Angeles, dla najlepszej aktorki drugoplanowej za rolę w filmie Ida Pawła Pawlikowskiego, który 22 lutego 2015 r. otrzymał Oskara za najlepszy film nieanglojęzyczny. Poza tym aktorka stworzyła wiele wspaniałych kreacji, co wymagało od niej wielu poświęceń i wielu godzin spędzonych na planach filmowych. Odpoczynek przyda się nie tylko ze względu na karierę zawodową, ale także na życie prywatne. W rodzinie Agaty było sporo emocji, ponieważ jej ukochana córka w tym roku zdawała maturę. Teraz, kiedy jest już po wszystkim, cała rodzina może pozwolić sobie na chwilę odpoczynku. Podobno najbardziej lubią odpoczywać w swoim domku nad Wisłą.

Życzymy udanego urlopu i z niecierpliwością czekamy na kolejne role! 🙂

Zobacz: Kryształowe Zwierciadła 2016 – plejada gwiazd na gali: Joanna Brodzik, Beata Tadla, Agata Kulesza, Nergal i inni

Agata Kulesza - premiera filmu "Niewinne"

Agata Kulesza potrzebuje odpocząć

Agata Kulesza na "Kryształowych zwierciadłach"

Agata Kulesza odpoczywa od aktorstwa

Paweł, Pawlikowski, Agata Trzebuchowska, Agata Kulesza, Oscary 2015 (fot. ONS)

Paweł, Pawlikowski, Agata Trzebuchowska, Agata Kulesza, Oscary 2015


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×