Szukaj

Agata Duda powinna zostać prezydentem? Polacy kibicują Pierwszej Damie bardziej niż jej mężowi!

Agata Duda, według wielu Polaków, jest najlepszą kandydatką na Pierwszą Damę. Wybory jeszcze się nie odbyły, a ona już zostawiła partnerów rywali Andrzeja Dudy do fotela prezydenckiego daleko w tyle.
Agata Duda

Agata Duda

Agata Duda towarzyszy swojemu mężowi w niemal wszystkich oficjalnych wydarzeniach. Sama również udziela się, ile może. Jest podziwiana, nie tylko przez Polki, za klasę i niezwykłe wyczucie stylu. Zawsze opanowana, zawsze na miejscu. Jest prawdziwą podporą dla Prezydenta RP i modelową wręcz Pierwszą Dama.

Agata Duda – już wygrała. Dlaczego Polacy chcą ją widzieć ponownie jako Pierwszą Damę?

Agata Duda od sierpnia 2015 roku sprawuje funkcję Pierwszej Damy. Była to dla niej wielka zmiana, bo wcześniej wiodła spokojne życie nauczycielki języka niemieckiego w jednym z krakowskich liceów. Kiedy jej mąż, Andrzej Duda, wygrał wybory, wszystko się zmieniło.

Teraz to uwielbiana przez Polaków żona prezydenta. Dowód? Zdaniem internautów biorących udział w sondzie, którą Super Express zrobił na swoim Facebooku, to ona najlepiej sprawdzi się w roli Pierwszej Damy po następnych wyborach.

Zanim przeprowadziła się z mężem do Pałacu Prezydenckiego w Warszawie, wiodła spokojne życie w Krakowie. Później musiała zostawić pracę i zająć się zupełnie nowymi obowiązkami. Odnalazła się w nowej roli świetnie.

Agata Duda w 2015 roku podczas kampanii wyborczej wydała mocne oświadczenie:

Jeszcze postanowiłam wyjaśnić pewną zagadkę. Otóż nasi oponenci ciągle się zastanawiają, kto stoi za Andrzejem Dudą. I bardzo obawiają się pana prezesa Jarosława Kaczyńskiego, że to on właśnie stoi za moim mężem. Nie wiem, dlaczego są tacy strachliwi. Z całym szacunkiem, panie prezesie, ja się pana nie boję. Natomiast jedno jest pewne: niezależnie od wyniku wyborów, za Andrzejem stoję ja i moja córka. I tego nic nie zmieni – mówiła wtedy.

Po wyborach zajęła się pełnieniem obowiązków Pierwszej Damy – przyjmowaniem ważnych gości w Pałacu Prezydenckim, towarzyszeniem prezydentowi w zagranicznych wyjazdach, spotkaniami z dziećmi i młodzieżą, odwiedzaniem potrzebujących, angażując się w akcje charytatywne.

Zdaniem osób, które wzięły udział w sondzie przeprowadzonej na Facebooku, to właśnie Agata Duda najlepiej sprawdzi się ponownie jako Pierwsza Dama. Zdobyła ponad 44 proc. głosów, zostawiając swoje konkurentki do tej roli: żonę Szymona Hołowni i żonę Władysława Kosiniaka-Kamysza w tyle. Wspomniane panie wyprzedzili także partner Roberta Biedronia i mąż Małgorzaty Kidawy-Błońskiej.

Z takimi plecami Andrzej Duda znowu może zawalczyć o fotel prezydencki.

Zobacz: Agata Duda wzięła udział w jubileuszowej gali i zachwyciła wszystkich. Wyglądała naprawdę stylowo


Agata Duda w sukni Doroty Goldpoint na spotkaniu z korpusem dyplomatycznym

Agata Duda w sukni Doroty Goldpoint na spotkaniu z korpusem dyplomatycznym

Agata Duda na Sycylii

Agata Duda na Sycylii

Agata Duda na zbiórce żywności

Agata Duda na zbiórce żywności

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×