Szukaj

Agata i Andrzej Duda wystrzelili najbardziej romantyczną petardę w historii. Takich namiętności nie pokazywali

Agata Duda

Agata Duda

Agata Duda wspiera męża podczas kampanii wyborczej. W piątek pojawiła się na jednym ze spotkań z potencjalnymi głosującymi, później udostępniła romantyczne zdjęcie w swoich social mediach. Co pokazała?  

Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski walczą o fotel Prezydenta RP. Gdy tylko w niedzielę sondażowe wyniki obiegły media, ruszyli w Polskę, by spotykać się z potencjalnymi głosującymi. Chcą przekonać tych, który się wahają, na kogo zagłosować, próbują podebrać wyborców swojego przeciwnika.

Kandydatów wspierają żony, które pojawiają się u boków męża. Założyły konta w mediach społecznościowych, gdzie regularnie pojawiają się nowe posty, towarzyszą im podczas spotkań. Ich zachowanie jest komentowane w prasie, podobnie jak stylizacje, które oceniają internauci i specjaliści.

Agata Duda wsparła męża podczas piątkowego spotkania

Agata Duda, u boku męża, pojawiła się w piątek na spotkaniu z rodzinami. Odbyło się ono tuż po tym, jak prezydent złożył projekt zmiany prawa oświatowego. Zgodnie z nim działalność wszelkich organizacji i stowarzyszeń na terenie szkoły będzie wymagać nie tylko zgody dyrekcji szkoły, ale przede wszystkim zgody rodziców.

Pierwsza Dama RP przyciągała uwagę stylizacją. Ubrała się w zwiewną, szarą sukienkę w duże białe grochy. Kreacja była przepasana paskiem w tym samym kolorze. Dobrała do niej jasne buty na delikatnym obcasie. Duda postawiła na makijaż, w którym główną rolę odgrywało mocno podkreślone oko. Włosy z kolei zaczesała do tyłu.

Agata nie tylko pojawiła się podczas spotkania, ale udostępniła pamiątkowy post w social mediach. To romantyczne zdjęcie, na którym małżonkowie się całują. Widać, że pomimo upływu czasu, darzą się silnym uczuciem.

View this post on Instagram

#PAD #AKD

A post shared by Pierwsza Dama (@pierwszadama_akd) on

Myślicie, że takimi działaniami Agata pomoże wygrać Andrzejowi? Przypomnijmy, że II tura wyborów prezydenckich odbędzie się w niedzielę, 12 lipca.


Agata Duda i Andrzej Duda podczas spotkania

Agata Duda i Andrzej Duda podczas spotkania

Agata Duda i Andrzej Duda - romantyczne zdjęcie

Agata Duda i Andrzej Duda - romantyczne zdjęcie

Agata Duda podczas wieczoru wyborczego. Wybrała jasną stylizację

Agata Duda podczas wieczoru wyborczego. Wybrała jasną stylizację

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×