Szukaj

Nikt tego nie zauważył. Agata Duda na wieczór wyborczy włożyła starą kreację! Tak nosiła ją lata temu

Agata Duda

Agata Duda

Agata Duda na wieczorze wyborczym przyciągała uwagę stylizacją. To nie pierwszy raz, gdy miała na sobie biały garnitur. Jak nosiła go dwa lata temu? 

Agata Duda podczas całej kampanii prezydenckiej wspierała męża. Pojawiała się na spotkaniach z potencjalnymi wyborcami, a także założyła konto w mediach społecznościowych. Publikuje ważne wydarzenia, na których się pojawia i promuje inicjatywy, które wspiera. Pierwszej Damy RP nie mogło zabraknąć też podczas wieczoru wyborczego po drugiej turze.

Gdy pierwsze sondażowe wyniki donosiły, że Andrzej Duda przez kolejne pięć lat będzie prezydentem, jego żona nie mogła ukryć zachwytu. W pewnym momencie zrobiła coś niespodziewanego i chwyciła za mikrofon. W swoim przemówieniu zwróciła się w stronę obecnych na wydarzeniu mediów:

Zapomnieliście dodać, że nie wypowiadałam się do mediów. Z Polakami, naszymi rodakami, rozmawiałam na każdym ze spotkań – mówiła – Drodzy dziennikarze. Chciałabym, żebyście szanowali polityków i rodaków. I mój wybór. Jeżeli nie chciałam udzielać wywiadów, to był to mój wybór. Dlaczego? To był mój sprzeciw przeciwko manipulacji, dezinformacji, które w mediach występują. Nie daję na to zgody.

Agata Duda w starej kreacji na wieczorze wyborczym

Duda przyciągała uwagę nie tylko swoim zachowaniem, ale także strojem. Na scenie pojawiła się ubrana w piękny, biały garnitur z ozdobną klapą marynarki. Połączyła go z kremowymi butami na obcasie. Włosy zaczesała tradycyjnie do tyłu. Postawiła na mocniejszy niż zwykle makijaż i długie kolczyki. Wyglądała szykownie i z klasą.

Okazuje się, że nie jest to pierwszy raz, gdy Pierwsza Dama włożyła wspomniany garnitur. Miała go na sobie dwa lata temu, gdy wraz z mężem wybrali się do Australii. Tam spotkali się z Gubernator stanu Wiktorią Lindą Dessau i jej mężem. Duda przełamała biel butami na obcasie w kolorze fuksji. Sięgnęła po delikatną biżuterię. Wyglądała bardzo szykownie.

Warto dodać, że Agata Duda nie jest jedyną znaną osobą, której zdarza się pojawić w kreacji, którą miała na sobie wcześniej. Księżna Kate co jakiś czas wybiera dobrze znane stylizacje. W ten sposób nie tylko oszczędza pieniądze, ale także dba o środowisko, żyjąc w myśl zasady less waste.


Agata Duda w Australii

Agata Duda w Australii

Agata Duda w białym garniturze, 2018 rok

Agata Duda w białym garniturze, 2018 rok

Agata Duda w białym garniturze, 2018 rok

Agata Duda w białym garniturze, 2018 rok

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×