Szukaj

Agata Duda w przezroczystej sukience zaskoczyła swoich gości! Aż przecierali oczy z niedowierzania!

Agata Duda

Agata Duda

Agata Duda w wiosennej stylizacji na spotkaniu z uczniami

Agata Duda zaskoczyła uczniów odwiedzających Pałac Prezydencki w Warszawie. Pierwsza Dama spotkała się z młodzieżą i w bardzo wiosennej stylizacji oprowadzała ich po siedzibie głowy państwa. Jak się zaprezentowała? Jej sukienka była bajkowa. Zobaczcie zdjęcia!

Agata Duda bez wątpienia należy do ścisłej czołówki najlepiej ubranych kobiet w Polsce. Pierwsza Dama nie tylko doskonale wie co dobrze komponuje się z jej sylwetką i typem urody, ale ma również bardzo oryginalny gust. Nie sposób przejść obojętnie wobec jej stylizacji, a na arenie międzynarodowej często wyprzedza nawet Melanię Trump, uważaną za ekspertkę od elegancji i subtelnego szyku. Nie inaczej było w Pałacu Prezydenckim, gdzie zrobiła niespodziankę uczniom zwiedzającym siedzibę głowy państwa i sama oprowadziła ich po luksusowych wnętrzach.

Pierwsza Dama zdecydowanie poczuła już wiosnę. Choć jej kreacja była czarna, materiał wyszyto misternymi kwiatowymi aplikacjami, które odbierały czerni całą powagę i wnosiły powiew świeżości na prezydenckie „salony”. Półprzezroczyste rękawki dodawały sukience lekkości. Prosty fason i bardzo skromny dekolt w popularną w tym sezonie łódkę nie przytłaczały naturalnej urody Dudy. Kreacja podkreśliła jej smukłą talię, wyeksponowała szyję i odsłoniła zgrabne łydki, a dobrane do niej szpilki i delikatne kolczyki pięknie dopełniały look.

Jak wam się podoba?

Andrzej Duda to prawdziwy dżentelmen! Dzień Kobiet świętował ze swoją piękną Agatą w remizie strażackiej! Co to był za bal!

Ujawniono zarobki Agaty Dudy! Konto Pierwszej Damy wcale nie pęka w szwach

Stylowa Agata Duda z wielką klasą konsumuje lukrowanego pączusia! W Pałacu Prezydenckim również świętują tłusty czwartek!


Agata Duda oprowadziła młodzież po pałacu

Agata Duda oprowadziła młodzież po pałacu

Agata Duda oprowadziła młodzież po pałacu

Agata Duda oprowadziła młodzież po pałacu

Agata Duda oprowadziła młodzież po pałacu

Agata Duda oprowadziła młodzież po pałacu

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×