Szukaj

Agata Duda w przezroczystej sukience zaskoczyła swoich gości! Aż przecierali oczy z niedowierzania!

Agata Duda

Agata Duda w wiosennej stylizacji na spotkaniu z uczniami

Agata Duda zaskoczyła uczniów odwiedzających Pałac Prezydencki w Warszawie. Pierwsza Dama spotkała się z młodzieżą i w bardzo wiosennej stylizacji oprowadzała ich po siedzibie głowy państwa. Jak się zaprezentowała? Jej sukienka była bajkowa. Zobaczcie zdjęcia!

Agata Duda bez wątpienia należy do ścisłej czołówki najlepiej ubranych kobiet w Polsce. Pierwsza Dama nie tylko doskonale wie co dobrze komponuje się z jej sylwetką i typem urody, ale ma również bardzo oryginalny gust. Nie sposób przejść obojętnie wobec jej stylizacji, a na arenie międzynarodowej często wyprzedza nawet Melanię Trump, uważaną za ekspertkę od elegancji i subtelnego szyku. Nie inaczej było w Pałacu Prezydenckim, gdzie zrobiła niespodziankę uczniom zwiedzającym siedzibę głowy państwa i sama oprowadziła ich po luksusowych wnętrzach.

Pierwsza Dama zdecydowanie poczuła już wiosnę. Choć jej kreacja była czarna, materiał wyszyto misternymi kwiatowymi aplikacjami, które odbierały czerni całą powagę i wnosiły powiew świeżości na prezydenckie “salony”. Półprzezroczyste rękawki dodawały sukience lekkości. Prosty fason i bardzo skromny dekolt w popularną w tym sezonie łódkę nie przytłaczały naturalnej urody Dudy. Kreacja podkreśliła jej smukłą talię, wyeksponowała szyję i odsłoniła zgrabne łydki, a dobrane do niej szpilki i delikatne kolczyki pięknie dopełniały look.

Jak wam się podoba?

Andrzej Duda to prawdziwy dżentelmen! Dzień Kobiet świętował ze swoją piękną Agatą w remizie strażackiej! Co to był za bal!

Ujawniono zarobki Agaty Dudy! Konto Pierwszej Damy wcale nie pęka w szwach

Stylowa Agata Duda z wielką klasą konsumuje lukrowanego pączusia! W Pałacu Prezydenckim również świętują tłusty czwartek!


Czy Agata Duda ma dobry gust?

×