Szukaj

Wielka impreza urodzinowa Agaty Dudy w Pałacu Prezydenckim! Takiego tortu ze swoją podobizną nie miała nawet na swoim ślubie! [WIDEO]

Urodziny Agaty Dudy w pałacu

Urodziny Agaty Dudy w pałacu

Zdjęcia z urodzin Agaty Dudy w pałacu prezydenckim

Agata Duda świętuje swoje urodziny. Z tej okazji w Pałacu Prezydenckim przygotowano wiele niespodzianek dla Pierwszej Damy. Największą atrakcją był zaskakujący tort.

Andrzej Duda i Agata Duda są małżeństwem od 1994 roku. Młoda Agata Kornhauser powiedziała tak swojemu ukochanemu dokładnie 21 grudnia, wówczas nawet nie przypuszczała, że za kilkanaście lat zostanie najsłynniejszą kobieta w Polsce. Gdy jej mąż wygrał wybory prezydenckie w 2015 roku, w wyniku których został zaprzysiężony na prezydenta RP, nauczycielka języka niemieckiego została Pierwszą Damą. Wówczas jej zawodowa kariera dobiegła końca, choć do zakończenia roku szkolnego 2014/2015 Agata jeszcze dzielnie pracowała w II Liceum Ogólnokształcącym w Krakowie.

Okazuje się, że Pierwsza Dama urodziła się 2 kwietnia 1972 roku, zatem dokładnie dziś świętuje swoje 47 urodziny. Z tej okazji w Pałacu Prezydenckim od rana dominuje wielkie rodzinne święto. Małżonek Agaty przygotował swojej ukochanej niezwykłą niespodziankę. Solenizantka otrzymała od Andrzeja wielki bukiet różowych tulipanów! Ale to nie koniec miłych akcentów urodzinowych. W Pałacu Prezydenckim pojawił się także spektakularny tort. Wyrób cukierniczy wywołał ogromne poruszenie w sieci. Tort dla Agaty to landrynkowa eksplozja miłości małżeńskiej.

Na niebiesko-różowym wielkim ciastku siedzi bowiem zakochana w sobie para. Cukrowe figurki przedstawiają Andrzeja oraz Agatę Dudów w trakcie romantycznego pocałunku. Tort choć jest prezentem urodzinowym, wygląda jak prezent dla młodej pary. Być może cukiernik pomylił imprezy – w grudniu małżonkowie będą fetować swoją 25 rocznicę ślubu.

Agata Duda ubrana cała na biało nie kryła wielkiej radości. Na stronie Pałacu Prezydenckiego pojawiła się seria cudnych fotek z urodzin Pierwszej Damy. Osobisty wpis opublikował na Instagramie również sam Andrzej Duda, który dołączył do niego film z urodzinowej imprezy swojej małżonki:

Agata Kornhauser-Duda uwielbia słodycze i niespodzianki, a kto zna lepiej żonę niż jej mąż. Przyłączając się do urodzinowych życzeń od Prezydenta, życzymy Pierwszej Damie wiele radości, energii i niezmiennej satysfakcji z codziennych obowiązków.

Wszystkiego najlepszego dla Agaty Dudy!

Zobacz: Agata Duda w przezroczystej sukience zaskoczyła swoich gości! Aż przecierali oczy z niedowierzania!

Zobacz: Klasa! Agata Duda nawet w kuchni wygląda jak ikona stylu! Pierwsza Dama “przy garach” szaleje jak Martha Stewart!

Zobacz: Andrzej Duda z żoną Agatą oszołomieni zapachem wędzonki całują się namiętnie w masarni! Co za widok!


Agata Duda świętuje swoje urodziny

Agata Duda świętuje swoje urodziny

Agata Duda świętuje swoje urodziny

Agata Duda świętuje swoje urodziny

Agata Duda świętuje swoje urodziny

Agata Duda świętuje swoje urodziny

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×