Szukaj

Agata Duda swoim stylem powaliła światowe media na kolana! Takich komplementów nie słyszała nawet Melania Trump! Wielki sukces naszej Pierwszej Damy!

Agata Duda i Melania Trump

Agata Duda i Melania Trump

Agata Duda została zauważona przez zagraniczne media. Jedna z irlandzkich redakcji pod adresem polskiej Pierwszej Damy nie szczędziła komplementów. Zobacz, na co zwrócili uwagę dziennikarze Independent.

Agata Duda, od momentu w którym Andrzej Duda został prezydentem, regularnie pojawia się u jego boku, zachwycając swoimi stylizacjami. Okazuje się, że polska Pierwsza Dama swoim wyczuciem stylu zauroczyła nie tylko polskie, ale także zagraniczne media, w tym redaktor naczelną irlandzkiego portalu Independent. 

Zdaniem Caitlin McBride, Duda stała się światową ikoną mody. Wszystko przez to, że od jakiegoś czasu niemal do każdej sytuacji potrafi dobrać odpowiednie kreacje, które nie tylko podkreślą jej figurę, ale są przede wszystkim ponadczasowe. Dodatkowo żona prezydenta udowadnia, że nie ma kompleksów pozując u boku najbardziej znanych kobiet na świecie, wśród których warto wymienić Melanię Trump czy księżną Kate:

Niewiele pań może stawić czoła kobietom o figurze Melanii czy nawet Kate Middleton, która gościła w Warszawie podczas wizyty z księciem Williamem w Polsce, Norwegii i Szwecji w 2017 roku – czytamy w artykule.

Agacie Dudzie udało się to perfekcyjnie. Zwłaszcza, że na spotkanie z Kate i Williamem wybrała kreację, która nie tylko była idealnie skrojona, ale także nie przyćmiła gości:

W trakcie wizyty brytyjskiej pary książęcej w Polsce za każdym razem Agata pojawiała się, okazując dyskretną pewność siebie, która stworzyła jej markę na światowej mapie modowych ikon – dodaje McBride.

Pierwsza Dama została więc niezwykle doceniona przez zagraniczne media, a takich komplementów z ust dziennikarzy z pewnością nie powstydziłaby się nawet Melania Trump.

Zobacz: Wspaniała nowina nt. Kingi Dudy rozgrzała media do czerwoności! To był najpilniej strzeżony sekret ostatnich tygodni!

Zobacz: Co Agata Duda ma na głowie?! O stylizacji Pierwszej Damy na spotkaniu z japońską parą książęcą będą mówić latami!

Zobacz: Andrzej Duda powinien wygrać kolejne wybory prezydenckie? Polacy nie mają wątpliwości!


Agata Duda i księżna Kate w Warszawie - ocena stylizacji

Agata Duda i księżna Kate w Warszawie - ocena stylizacji

Agata Duda powitała księżną Kate

Agata Duda powitała księżną Kate

Agata Duda i Andrzej Duda na spotkaniu z Melanią i Donald Trump

Agata Duda i Andrzej Duda na spotkaniu z Melanią i Donald Trump

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×