Szukaj

Agata Duda skrytykowana przez eksperta od wizerunku. Krótkim komentarzem podważył opinię Christiana Paula

Agata Duda

Agata Duda

Już w niedziele odbędą się kolejne wybory, mające na celu wyłonienie przyszłej głowy państwa. U boku prezydenta stanie również jego żona, która pełni roli pierwszej damy. Póki co to stanowisko zajęte jest przez Agatę Dudę, której stroje wzbudziły ostatnio sporo kontrowersji. Czy Christan Paul nie miał racji?

Agata Duda od czasu rozpoczęcia prezydentury przez Andrzeja Dudę pojawia się podczas różnych wydarzeń, jako jego osoba towarzysząca. To na niej skupiają wzrok wszystkie kobiety, a projektanci mody nie raz już oceniali jej styl. Wypadała różnie. Jedni się nią zachwycali, inni natomiast krytykowali. Ostatnio głos zabrał niejaki Christian Paul. Postać ta wprowadziła swoimi wypowiedziami niemałe poruszenie.

Ekspert w dziedzinie mody ocenił styl Agaty Dudy

Spór na temat stylizacji Agaty rozpoczął się w momencie, w którym Wiadomości powołały się na opinię projektanta Christiana Paula.

W porównaniu z Melanią Trump obie pierwsze damy wyróżniają się na arenie międzynarodowej charakterem i oryginalnym stylem – powiedział.

Wszystko by było w porządku, gdyby nie fakt, że znany kreator Christian nie tylko nie jest znany, ale, co więcej, wcale nie istnieje. Wpadka Polskiej Telewizji szybko wyszła na jaw. Jednak to rozpoczęło poważną dyskusję w świecie mody. Prawdziwi znawcy w tej dziedzinie kolejno wypowiadają się, na temat ubioru pierwszej damy. Głos zabrał ekspert Michał Zaczyński.

Christiana Paula nie można nazwać projektantem mody. To gra na kompleksach, bo niby amerykański będzie lepiej brzmiało niż polski. To jest oszustwo – mówi Faktowi specjalista od świata mody, odnosząc się do postaci Paula, którego wykreowała telewizja.

Po czym dodaje:

Styl naszej pierwszej damy nawet koło mody nie leży. Jej stroje są nieciekawe. To tylko eleganckie kostiumy, garsonki jak dla urzędniczki.

Ekspert uważa, że pomyłką jest stawianie Dudy zaraz obok żony amerykańskiego prezydenta.

Stylu Agaty Dudy i Melanii Trump nie da się porównać, bo są kompletnie inne. Melania swoimi kreacjami robi show. Czy jest to zawsze stosowne i potrzebne, to oddzielna kwestia, ale przynajmniej nie jest nudna!

A jakie Wy macie zdanie na ten temat?


Agata Duda

Agata Duda

Agata Duda

Agata Duda

Agata Duda założyła konto na Instagramie

Agata Duda założyła konto na Instagramie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×