Szukaj

Agata Duda spotkała się z siostrami. Internauci nie puścili jej tego płazem. Aż przykro czytać

Agata Duda

Agata Duda

Agata Duda spotkała się z siostrami zakonnymi. Nie wszystkim się to spodobało. W mediach społecznościowych pojawiły się niemiłe komentarze. Aż przykro czytać.

Agata Duda już drugą kadencję pełni funkcję Pierwszej Damy RP. Wspiera męża podczas ważnych wydarzeń, przeważnie zachwyca dobrze skrojonymi stylizacjami, które potem są szeroko komentowane w prasie. Chociaż żona Andrzeja Dudy nie udziela wywiadów, bo jak ujawniła niedawno, w ten sposób „protestuje przeciwko dezinformacji mediów„, w prasie co jakiś czas pojawiają się informacje na jej temat.

Niedawno ujawniono, że Pierwsza Dama, która z wykształcenia jest nauczycielką, nie zamierza skorzystać z przywileju i zaszczepić się na COVID-19 poza kolejnością. Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP Andrzej Dera na antenie TVP tłumaczył, że powodem jest fakt, iż Duda aktualnie nie pracuje w szkolnictwie:

Jest nieczynną nauczycielką, więc nie będzie korzystała z przywileju szczepienia dla nauczycieli, bo nie pracuje w tej chwili w szkolnictwie — komentował na antenie TVP Andrzej Dera Sekretarza Stanu w Kancelarii Prezydenta RP.

Agata Duda spotkała się z siostrami zakonnymi

Agata Duda stara się sumiennie wykonywać swoje obowiązki. Co jakiś czas bierze udział w spotkaniach, tak jak niedawno, gdy zgodziła się porozmawiać z Siostrami Kapucynkami. Ze względu na pandemię koronawirusa, panie połączyły się przez komunikator internetowy. Gdy rozmowa dobiegła końca, na Twitterze dodano krótki komunikat, w którym przekazano, że Pierwsza Dama i siostry zakonny rozmawiały o budowie „Domu dla Dzieciaków” w Wąwolnicy.

Pierwsza Dama rozmawiała z Siostrami Kapucynkami, które w Wąwolnicy budują „Dom dla Dzieciaków”. To już czwarta inicjatywa zakonnic zapewniająca przestrzeń do rozwoju oraz wiele miłości i troski dzieciom, którym zabrakło rodzinnego ciepła.

Wpis podzielił internautów. Część z nich zachwycała się postawą żony prezydenta. Znaleźli się też jednak tacy, którzy postanowili skrytykować Dudę i nie przebierali w słowach. Aż przykro to czytać:

 • To Agata Duda umie się porozumiewać?
 • Brawo, to słuszna inicjatywa.
 • Niemowa przemówiła kończynami. Oddawanie dzieci pod opiekę religijnych fanatyków równa się tragedia dla dziecka
 • Uwielbiam Pierwszą Damę. Jest odpowiednią osobą na tym stanwoisku.

A Wy jakie macie zdanie na ten temat?


Agata Duda spotkała się z zakonnicami

Agata Duda spotkała się z zakonnicami

Agata Duda na Litwie

Agata Duda na Litwie

Agata Duda wręcza upominki kombatantom

Agata Duda wręcza upominki kombatantom

Dodaj komentarz

 • Gość nr 3 pisze:

  Lecz się człowieku z tej chorej nienawiści, zaślepiony jesteś z powodu że …wychowywales się u tych czy innych sióstr że masz rozległą wiedzę nt ich metod.vzemu przenosisz na żonę Prezydenta RP wybranego przez większość narodu. Kobieta jest bardzo skromna i nie przynosi wstydu naszemu narodowi.czytajac twoje wpisy gościu , nie mogę uwierzyć że ktoś może być tak chamski i ziać taką nienawiścią

 • Gość pisze:

  Partia masz rację. Siostry to Bohaterki, a Pani prezydentowa to święta osoba, że nie daje się sprowokować prostactwu. Niestety ci ludzie nie posiadają daru autorefleksji.. wyśmiewają dobro, a promują zło. Wstyd i hańba!

 • Ala pisze:

  Dzieci powinno sie raczej chronic i przed ksiezami i przed siostrami.
  Za duzo sie wydarzylo…

 • Agusia pisze:

  Sieroty powinny trafic do par ktore nie moga miec dzieci,przynajmniej bylyby bardzo kochane.
  Bo coz robia i siostry i ksieza?!
  Bija,gwalca…..

 • Gość pisze:

  Smieszna kobietka.

 • Anonim pisze:

  jak na taki przywilej jej i męża to tylko można powiedzieć ze oboje są sobie warci , głupi narodzie

 • ela pisze:

  jak na taki przywilej jej i męża to tylko można powiedzieć ze oboje są sobie warci , głupi narodzie

 • Gośćalf pisze:

  Dama łączy się z tymi, gdzie czuje się bezpiecznie, z innymi nie, bo się boi, wielka dama dla wybranych, wstyd, a siostrzyczki też swoje mają, nie są takie dobroduszne- a akurat powinny być, tak samo jak księża.

 • Gość. pisze:

  Wspaniała Pierwsza Dama!!!W każdym calu popieram jej działania.

  • beka pisze:

   Szkoda że jak było trzeba to milczała. Czemu nie wypowiedziała się w sprawie strajku kobiet? Ona nie reprezentuje kobiet w tym kraju tylko zakonnice i kola wiejskich gospodyń

 • Kropka pisze:

  Szambo wylewa! Wstyd dla tego portalu. Siostry robią tyle dobrego, że trzeba być ślepym i głuchym by tego nie widzieć. Wpis z 16.41 to kompletne dno! Lecz się osobo z nienawiści, bo dostaniesz kociej mordy!

 • Anonim pisze:

  Jaka dama ?!!!.ONA I DAMA :DOBRE.WSTYD NA CALY SWIAT !!!!°

 • Gośćllllp pisze:

  Lepiej zabić co? Żeby Ci siostrzyczki nie musiały tyłka podcierac cwaniaku.

 • Patria pisze:

  Te nienawistne wpisy pod adresem Pierwszej Damy i s. Kapucynek są poniżej wszelkich standardów – nawet zwolenników totalitarnej opozycji. Zastanówcie się nad sobą póki pora.

  • Gość pisze:

   pora bo co? Jakaś kara boska albo inne kocopoły masz na myśli? Może jakieś piekło spotka tych, ktorzy patrzeć nie moga na tę zaklamaną sucz? A dawanie pod opiekę zwyrodnialych siostrzyczek dzieci i tak już poszkodowanych przez los jest po prostu złe

  • Gość pisze:

   jak widzę ten głupi uśmiech pana dr prawa to tak mi po ludzku szkoda ludu

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×