Agata Duda obchodziła 50. urodziny. Andrzej Duda zaskoczył żonę wspaniałym prezentem. Romantycznie

Andrzej Duda i Agata Duda

Andrzej Duda i Agata Duda

Andrzej Duda sprawił żonie piękny prezent z okazji 50. urodzin. Agata Duda z pewnością była zadowolona z niespodzianki.

Andrzej Duda i Agata Kornhauser ślub wzięli dwadzieścia siedem lat temu. Poznali się na studiach. Wtedy obecny prezydent miał zaledwie 22 lata. Kinga, jedyna córka pary, przyszła na świat, zanim skończyli studia. Od tego czasu wciąż są zakochani i nawet podczas oficjalnych uroczystości zdarza im się okazywać uczucia.

Małżonkowie reprezentują nasz kraj już drugą kadencję. Mimo bardzo napiętego grafiku głowy państwa nie zapominają o tym, żeby pielęgnować związek.

Cenię Andrzeja za to, jakim jest człowiekiem, mężem i ojcem. – Można by powiedzieć, że posiada komplet tych cech, które, według mnie, powinien mieć ojciec rodziny – mówiła w czasie kampanii Agata Duda – Daje nam, mnie i córce, duże poczucie bezpieczeństwa, pamięta o wszystkich świętach i ważnych okazjach, pojawiając się czasem niespodziewanie w drzwiach z bukietem kwiatów. Jest w tym uroczy – mówiła pierwsza dama.

Są razem już tak długo, że zdążyli poznać się na wylot. Nic dziwnego, że kiedy Agata Duda świętowała kolejne urodziny, Andrzej Duda dokładnie wiedział, jaka niespodzianka sprawi jej największa przyjemność.

Andrzej Duda uczcił 50. urodziny żony. Co dostała Agata Duda?

W sobotę 2 kwietnia Agata Duda skończyła 50 lat. Są z mężem równolatkami, bo Andrzej Duda także urodził się w 1972 roku, ale pierwsza dama jest starsza od męża o 1,5 miesiąca. Prezydent godnie uczcił święto małżonki i kupił jej wielki bukiet tulipanów.

Nasz fotoreporter zauważył prezydenta Andrzeja Dudę w sobotę w centrum Krakowa. – Pan prezydent zamówił wcześniej piękny koszyk tulipanów dla małżonki, a w weekend go odebrał. Prezydentowa ma ogromną słabość do tulipanów – czytamy w SE.

Andrzej Duda już niejednokrotnie udowodnił, że świetnie zna gust swojej żony i wie, co lubi. O tym, jak należy dbać o druga połówkę, mówił:

Trzeba się bardzo starać wobec drugiej osoby, trzeba o niej pamiętać, wychodzić naprzeciwko z różnymi sprawami, starać się sprawić przyjemność przynajmniej od czasu do czasu. A samemu trzeba być wyrozumiałym, mądrze wyrozumiałym, żeby, jak to się mówi, głupio się nie czepiać swojej ukochanej, swojego ukochanego – mówił Andrzej Duda SE przy okazji kolejnej rocznicy ślubu.

Wszystkiego najlepszego dla pierwszej damy!


Agata Duda i Andrzej Duda z noworodkiem

Agata Duda i Andrzej Duda z noworodkiem

Andrzej Duda i Agata Duda z wizytą w Watykanie

Andrzej Duda i Agata Duda z wizytą w Watykanie

Agata Duda i Andrzej Duda – święta 2021

Agata Duda i Andrzej Duda – święta 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×