Agata Duda w tęczowej kreacji podczas oficjalnego wystąpienia. Zdobyła się na spontaniczny gest. Takiej jej nie znaliśmy

Agata Duda

Agata Duda

Agata Duda odbyła spotkanie z przedstawicielami i podopiecznymi ośrodka zajmującego się pomocą dla dzieci i młodych ludzi z niepełnosprawnością intelektualną. Na końcu połączenia on-line zdecydowała się na piękny gest, który ucieszył jej rozmówców.

Andrzej Duda w minionych wyborach został ponownie wybrany na prezydenta Polski. U jego boku podczas pierwszej kadencji wiernie trwała jego żona Agata Duda. Zawsze starała się ona trzymać z dala od polityki, jednak chętnie angażowała się w działalność społeczną i charytatywną. Pierwsza dama niechętnie też zabierała głos podczas publicznych wystąpień. Podczas wiecu wyborczego swojego męża niespodziewanie podeszła do mikrofonu i postanowiła wyjaśnić, dlaczego nie lubi mówić publicznie o swoich poglądach.

W trakcie drugiej kadencji prezydenta Agata Duda stała się bardziej przystępna dla Polaków. Zadebiutowała nawet na Instagramie, gdzie publikuje mnóstwo zdjęć i relacji. W czasie pandemii ze względów bezpieczeństwa nie może odwiedzać żadnych organizacji społecznych i patronować ważnym wydarzeniom, tak jakby sobie tego życzyła, ale nie przeszkadza to w spotkaniach on-line.

Agata Duda wysyła całusy podczas spotkania on-line

Agata Duda w ostatnim czasie stara się być bardzo aktywna i w ciężkim czasie pandemii wykorzystuje najnowsze technologie, by spotykać się z przedstawicielami różnych środowisk. Kancelaria Prezydenta RP poinformowała, że Pierwsza Dama spotkała się z przedstawicielami Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Wolbrzymiu. To już jej druga rozmowa z podopiecznymi placówki. W ośrodku, który odwiedziła, znajdują pomoc osoby w wieku 3-25 lat z niepełnosprawnością intelektualną. Zdjęcia z połączenie on-line pojawiły się na oficjalnej stronie prezydenta, oraz na Instagramie.

Wirtualne spotkanie ze społecznością Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Wolbromiu, gdzie wsparcie otrzymują dzieci i młodzież z niepełnosprawnością intelektualną i niepełnosprawnościami sprzężonymi.

Agata Duda nie ukrywała swojej radości, rozmawiając z podopiecznymi ośrodka o ich codziennych aktywnościach, wielkich pasjach, oraz planach na przyszłość. Z wielkim zainteresowaniem wysłuchała młodych osób, a z dyrektorką placówki poruszyła temat problemów, z jakimi borykają się rodzice dzieci niepełnosprawnych.

Spotkanie przebiegło w bardzo miłej i serdecznej atmosferze, a Agata Duda na koniec połączenia przesłała nawet całusy w kierunku monitora, co bardzo ucieszyło wszystkich, którzy byli po drugiej stronie. Trzeba przyznać, że z takiej strony jeszcze jej nie poznaliśmy.


Agata Duda - zdjęcia z Kancelarii Prezydenta RP

Agata Duda - zdjęcia z Kancelarii Prezydenta RP

Agata Duda - zdjęcia z Kancelarii Prezydenta RP

Agata Duda - zdjęcia z Kancelarii Prezydenta RP

Agata Duda - zdjęcia z Kancelarii Prezydenta RP

Agata Duda - zdjęcia z Kancelarii Prezydenta RP

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×