Szukaj

Pierwsza Dama ma gest! Cały pałac prezydencki oniemiał, gdy Agata Duda wręczyła pożegnalny prezent dla kluczowej postaci!

Agata Duda, Andrzej Duda, prezent pożegnalny

Agata Duda, Andrzej Duda, prezent pożegnalny

Co Agata Duda wręczyła szefowej kuchni w pałacu prezydenckim?

Agata Duda i prezydent Andrzej Duda pożegnali szefową kuchni, która od 20 lat pracowała w Pałacu Prezydenckim. Podczas specjalnego  przyjęcia zorganizowanego przez Pierwszą Damę, kucharka otrzymała wyjątkowy prezent pożegnalny od pary prezydenckiej i współpracowników. Urocze zdjęcia trafiły do social mediów. Zobaczcie sami.

W pałacu Kensington od czasu pojawienia się w nim Meghan Markle służbę wymienia się jak rękawiczki i nic nie wskazuje na to, by we Frogmore House miało być inaczej. Tymczasem w polskim pałacu prezydenckim pracownicy przebywają całymi latami. Nie dalej jak kilka dni temu Andrzej DudaAgata Duda pożegnali ukochaną szefową pałacowej kuchni, która pracowała w jego murach przez 20 długich lat.

Pani Teresa, która panowała w pałacowej kuchni, odeszła na zasłużoną emeryturę. Zanim jednak na dobre zniknęła z życia siedziby prezydenta Polski, Pierwsza Dama wyprawiła jej przyjęcie pożegnalne. Nie obyło się bez uroczego prezentu! W podziękowaniu za lata troskliwej opieki nad mieszkańcami i gośćmi pałacu, pani Teresa otrzymała w prezencie… małego pieska!

Kilka dni temu żegnaliśmy odchodzącą na emeryturę Panią Teresę, która jako kucharka pracowała w Pałacu ponad 20 lat. Od najbliższych współpracowników otrzymała wymarzonego szczeniaczka. – głosił wpis na Twitterze Kancelarii Prezydenta RP

Trzeba przyznać, że to wyjątkowo oryginalny prezent, w dodatku będzie towarzyszył pani Teresie przez lata i umilał leniwe dni na emeryturze. 😉

Wielkie zamieszanie wokół wynagrodzenia dla Agaty Dudy! Wiadomo ile zarabia polska Pierwsza Dama!

Będzie rekord! Agata Duda na WOŚP 2019 oddała najbardziej pożądaną kreację roku!

Agata Duda ubrała się tak, że rozbiła bank! Nawet stylista Paris Hilton zaniemówił z wrażenia!


Agata Duda pożegnała prezydencką kucharkę

Agata Duda pożegnała prezydencką kucharkę

Pani Teresa gotowała dla prezydentów Polski przez 20 lat

Pani Teresa gotowała dla prezydentów Polski przez 20 lat

Para prezydencka prowadziła Orszak Trzech Króli w Wadowicach

Para prezydencka prowadziła Orszak Trzech Króli w Wadowicach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×