Szukaj

Melania Trump wystąpiła z maseczce, ale to nic przy Agacie Dudzie. Ona ma jeszcze lepszą ochronę

Melania Trump i Agata Duda

Melania Trump i Agata Duda

Melania Trump zachęca do noszenia maseczek ochronnych, ale to Agata Duda ma jeszcze lepszą ochronę. Czym zajmuje się nasza Pierwsza Dama?

Melania Trump regularnie towarzyszy Donaldowi Trumpowi w jego wystąpieniach, ale na tematy polityczne wypowiada się rzadko. Wyjątek zrobiła, kiedy świat ogarnęła pandemia koronawirusa.

W swoich mediach społecznościowych opublikowała przemowę, którą skierowała zarówno do Amerykanów, jak i ludzi na całym świecie. Wypowiedziała się na temat pandemii koronawirusa, a jej słowa z pewnością przejdą do historii.

Poprosiła oglądających, by stosowali się do odgórnych zaleceń. Podkreśliła, że sytuacja zagrożenia, w której znalazł się świat, w końcu dobiegnie końca.

Melania Trump w maseczce ochronnej

Po swojej słynnej przemowie opublikowała post, w którym zachęca do noszenia maseczek ochronnych.

Ponieważ naukowcy kontynuują badania nad rozprzestrzeniania się COVID-19, zalecają, aby ludzie nosili maseczki ochronne w miejscach publicznych, w których dystans może być trudne do utrzymania. Pamiętaj, że to nie zastępuje znaczenia odległości i izolacji. Zaleca się je jednak w celu zapewnienie nam bezpieczeństwa – napisała.

Agata Duda montuje ochronne przyłbice medyczne

O krok dalej poszła Agata Duda. Nie dość, że zachęca do noszenia maseczek i sama daje dobry przykład, to jeszcze wyszła z inicjatywą i drukuje w Pałacu Prezydenckim, na specjalnych maszynach, medyczne przyłbice ochronne, które potem sama montuje. Zostaną przekazane najbardziej potrzebującym.

Agata Kornhauser-Duda montuje przyłbice medyczne. Pierwsza partia trafi do ośrodka pomocy niepełnosprawnym. Plastikowe oprawki do masek od kilku dni powstają w Pałacu Prezydenckim z inicjatywy Pierwszej Damy. Produkcja odbywa się na działających przez całą dobę drukarkach 3D, udostępnionych 2 lata temu w celach pokazowych przez firmę @zortrax – napisano na Instagramie.

Inicjatywa Agaty Dudy bardzo spodobała się internautom, którzy komplementują ją za zaangażowanie i osobisty wkład w walkę z koronawirusem.


Melania Trump w maseczce

Melania Trump w maseczce

Agata Duda składa przyłbice medycze

Agata Duda składa przyłbice medycze

Agata Duda podczas wideokonferencji

Agata Duda podczas wideokonferencji

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×