Szukaj

Melania Trump wystąpiła z maseczce, ale to nic przy Agacie Dudzie. Ona ma jeszcze lepszą ochronę

Melania Trump zachęca do noszenia maseczek ochronnych, ale to Agata Duda ma jeszcze lepszą ochronę. Czym zajmuje się nasza Pierwsza Dama?
Melania Trump i Agata Duda

Melania Trump i Agata Duda

Melania Trump regularnie towarzyszy Donaldowi Trumpowi w jego wystąpieniach, ale na tematy polityczne wypowiada się rzadko. Wyjątek zrobiła, kiedy świat ogarnęła pandemia koronawirusa.

W swoich mediach społecznościowych opublikowała przemowę, którą skierowała zarówno do Amerykanów, jak i ludzi na całym świecie. Wypowiedziała się na temat pandemii koronawirusa, a jej słowa z pewnością przejdą do historii.

Poprosiła oglądających, by stosowali się do odgórnych zaleceń. Podkreśliła, że sytuacja zagrożenia, w której znalazł się świat, w końcu dobiegnie końca.

Melania Trump w maseczce ochronnej

Po swojej słynnej przemowie opublikowała post, w którym zachęca do noszenia maseczek ochronnych.

Ponieważ naukowcy kontynuują badania nad rozprzestrzeniania się COVID-19, zalecają, aby ludzie nosili maseczki ochronne w miejscach publicznych, w których dystans może być trudne do utrzymania. Pamiętaj, że to nie zastępuje znaczenia odległości i izolacji. Zaleca się je jednak w celu zapewnienie nam bezpieczeństwa – napisała.

Agata Duda montuje ochronne przyłbice medyczne

O krok dalej poszła Agata Duda. Nie dość, że zachęca do noszenia maseczek i sama daje dobry przykład, to jeszcze wyszła z inicjatywą i drukuje w Pałacu Prezydenckim, na specjalnych maszynach, medyczne przyłbice ochronne, które potem sama montuje. Zostaną przekazane najbardziej potrzebującym.

Agata Kornhauser-Duda montuje przyłbice medyczne. Pierwsza partia trafi do ośrodka pomocy niepełnosprawnym. Plastikowe oprawki do masek od kilku dni powstają w Pałacu Prezydenckim z inicjatywy Pierwszej Damy. Produkcja odbywa się na działających przez całą dobę drukarkach 3D, udostępnionych 2 lata temu w celach pokazowych przez firmę @zortrax – napisano na Instagramie.

Inicjatywa Agaty Dudy bardzo spodobała się internautom, którzy komplementują ją za zaangażowanie i osobisty wkład w walkę z koronawirusem.


Melania Trump w maseczce

Melania Trump w maseczce

Agata Duda składa przyłbice medycze

Agata Duda składa przyłbice medycze

Agata Duda podczas wideokonferencji

Agata Duda podczas wideokonferencji

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    W tym samym stroju pozowała przy tablicy, podczas prowadzonych rzekomo zajęć online. Fotograf miał tego dnia kilka planów zdjęciowych w zanadrzu. Zadanie było jasne : dokumentować aktywność Pierwszej. Teatr panie, teatr….

  • Gość pisze:

    A pani Agata jest w Warszawie czy juz dojechala do Krakowa?

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×