Szukaj

Stylowa Agata Duda z wielką klasą konsumuje lukrowanego pączusia! W Pałacu Prezydenckim również świętują tłusty czwartek!

Agata Duda je pączka

Agata Duda zajada się pączkami

Agata Duda świętuje w Pałacu Prezydenckim tłusty czwartek. Pierwsza Dama pokazała się w towarzystwie gości, z którymi zajadała się pączkami. Zobacz jak była ubrana.

Tłusty czwartek trwa w najlepsze. Gwiazdy i celebryci prześcigają się w ilości zjedzonych pączusiów, pokazują swoje patery pełne faworków i innych smakołyków nadziewanych owocami. Tylu pączków i lukrowanych cudów internet nie widział dawno. Każdy celebryta musi mieć zdjęcie z kaloryczną bombą na Instagramie, niezależnie od tego czy ją zje. Okazuje się, że klimat i zwyczaj celebrowania tłustego czwartku udzielił się nawet pięknej Pierwszej dDamie. Agata Duda nie odmówiła sobie słodkości, jak również ten niezwykły moment utrwaliła w sieci na pięknym zdjęciu.

Na oficjalnej stronie Pałacu Prezydenckiego pojawiła się cudownie smakowita fotka Agaty Dudy z pączkiem. Żona Andrzeja Dudy jest w towarzystwie młodzieży szkolnej, z którą w najlepsze, z uśmiechem na ustach, zajada się słodkościami:

 Tłusty Czwartek w Pałacu – czytamy w opisie dołączonym do fotografii.

Pierwsza Dama nawet podczas spotkania z młodzieżą na pączku wygląda jak prawdziwa dama. Agata Duda ma na sobie modny granatowy komplet w delikatną kratę. Spod marynarki żony prezydenta wystaje biały top. Krój żakietu doskonale podkreślił szczupła sylwetkę stylowej germanistki.

Ciekawe ile pączków zjadła Agata Duda. A może pierwsza dama tylko pozowała z ciasteczkiem do zdjęcia?

HIT! Andrzej Duda z żoną pokazali walentynkowy portret! Żadna inna para prezydencka nie ma tak romantycznej fotki!

Zarobki Kingi Dudy na tapecie! Te kwoty są z kosmosu!

Agata Duda wyprzedziła kolekcję Zary! Sieciówka właśnie wypuściła identyczną sukienkę. Kosztuje grosze!


Agata Duda – tłusty czwartek 2019

Agata Duda – tłusty czwartek 2019

Agata Duda je pączki

Agata Duda je pączki

Agata Duda je pączki

Agata Duda je pączki

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×