Agata Duda przyłapana na zakupach z torebką ze znanej sieciówki. Wiemy, ile za nią zapłaciła. Celebrytki złapałyby się za głowę

Agata Duda

Agata Duda

Agata Duda została przyłapana przez paparazzi na zakupach. Zdjęcia pojawiły się w tabloidzie. Pierwsza Dama miała ze sobą torebkę znanej sieciówki. Ile kosztowała?

Agata Duda od samego początku gdy tylko jej mąż został prezydentem stoi u jego boku i wspiera w pełnieniu najważniejszej funkcji w państwie. Małżonkowie z wielkim zaangażowaniem wypełniają powierzone im obowiązki, a razem pojawiają się na wszystkich najważniejszych wydarzeniach w kraju, a także za granicą. Pierwsza Dama towarzyszy bowiem prezydentowi podczas wyjazdów dyplomatycznych. Gdy latem nie była obecna w czasie jednego ze świąt, wywołało to spory niepokój Polaków. Okazało się, że żona głowy państwa jest kontuzjowana i boryka się z bólem kostki. Szybko jednak doszła do siebie, a ostatnio para prezydencka zachwycała gdy pojawili się razem na gali finałowej Konkursu Chopinowskiego.

Para prezydencka poznała się gdy byli jeszcze nastolatkami. Od tamtej pory są niemal nierozłączni i wspierają się w każdej dziedzinie życia. Poza wypełnianiem obowiązków względem państwa mają bardzo spokojną codzienność. Ostatnio paparazzi przyłapali ich na zakupach.

Agata Duda na zakupach z torebką z sieciówki

Każde publicznie pojawienie się Pierwszej Damy jest szeroko komentowane przez media. Polacy przyglądają się nie tylko temu, jak wspiera męża, ale także zwracają uwagę na jej stylizacje. Nie od dzisiaj wiadomo bowiem, że jest komplementowana za dobór kreacji. Chociaż zdarzyło jej się kilka wpadek w tym temacie, to zdecydowanie więcej razy zachwyciła tym, jak prezentuje się podczas oficjalnych spotkań.

Agata Duda na co dzień stara się ubierać raczej skromnie. Ostatnio została przyłapana przez paparazzi na zakupach. Podczas gdy jej mąż zamawiał pizzę na wynos, ona udała się po spożywkę oraz kosmetyki. Uwagę zwróciło to, w co była ubrana.

Po długim weekendziewracamy do rzeczywistościOto wtorkowe wydanie

Posted by Super Express on Monday, November 1, 2021

Pierwsza dama miała na sobie czarne proste spodnie, skromny płaszczyk, buty na niskim obcasie, a także niewielką torebkę idealnie dopasowaną do stroju. Okazuje się, że dodatek ten pochodził ze znanej sieciówki. Przewieszona przez ramię listonoszka wykonana ze skóry licowej jest do kupienia w butiku Kazar. Trzeba za nią zapłacić 649 zł. Biorąc pod uwagę torebki znanych gwiazd, na które potrafią wydać one nawet kilkanaście tysięcy złotych, cena ta zdecydowanie nie szokuje.

Jak podoba wam się Pierwsza Dama w codziennym wydaniu?


252698197_6684488874957161_2024776056882033386_nAgata Duda ma torebkę marki Kazar

Agata Duda ma torebkę marki Kazar

Agata Duda i Andrzej Duda na gali finałowej Konkursu Chopinowskiego

Agata Duda i Andrzej Duda na gali finałowej Konkursu Chopinowskiego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×