Agata Duda nagle zniknęła, ale nie bez powodu. Andrzej Duda pokazał, czym zajęta jest Pierwsza Dama

Agata Duda przyłbice ochronne

Agata Duda przyłbice ochronne

Agata Duda włączyła się w produkcję przyłbic ochronnych dla medyków, o czym poinformowano na Instagramie Prezydenta RP, Andrzeja Dudy. Ile udało się jej stworzyć? Liczba robi wrażenie.

Agata Duda jako Pierwsza Dama pojawia się podczas różnych wydarzeń i z reguły zachwyca dobrze skrojonymi stylizacjami. Nosi eleganckie ubrania. Szczególnie polubiła garsonki, o czym jakiś czas temu poinformowała projektantka odpowiedzialna za jej stroje, Ela Piorun:

 Na każdą okazję, gdzie się pokazuje, jej garsonki są pięknie skrojone, szczególnie te ode mnie. Wygląda w nich idealnie i wszyscy ją komplementują – i w Polsce, i na cały świecie. Dochodzą do mnie słuchy, że w czym się nie pokaże, to jest to mile omawiane i kobiety wręcz inspirują się stylem pierwszej damy.

Kiedy pandemia koronawirusa sprawiła, że wiele z planowanych spotkań zostało odwołanych, Pierwsza Dama RP nie zamierzała siedzieć z założonymi rękami. Zaczęła pojawiać się na Instagramie Andrzeja Dudy, gdzie niedawno zdradziła swój sposób na zrobienie jednorazowej maseczki.

Agata Duda pomaga w produkcji przyłbic ochronnych dla medyków

Agata Duda potrafi stworzyć nie tylko maseczki ochronne, ale także przyłbice. Żona prezydenta wzięła udział w produkcji popularnego elementu ochronnego. Gotowe produkty są przekazywane dla najbardziej potrzebujących.

Okazuje się, produkcja idzie pełną parą i udało się już stworzyć już ponad trzysta sztuk:

 Z inicjatywy Pierwszej Damy w Pałacu Prezydenckim produkowane są przyłbice medyczne. Już ponad 300 sztuk trafiło do domów pomocy społecznej, hospicjów i szpitali. Przyłbice drukowane są przez drukarki 3D firmy @zortrax , udostępnione 2 lata temu w celach pokazowych – informuje w nowym poście na Instagramie Andrzej Duda.

Pod wpisem internauci dziękowali Agacie za zaangażowanie. Wiel

  • Nasza pierwsza dama brawo.
  • Brawo za tą inicjatywę.

Zobacz także: Melania Trump wystąpiła z maseczce, ale to nic przy Agacie Dudzie. Ona ma jeszcze lepszą ochronę


Agata Duda produkuje przyłbice ochronne

Agata Duda produkuje przyłbice ochronne

Agata Duda z maseczką

Agata Duda z maseczką

Agata Duda składa przyłbice medycze

Agata Duda składa przyłbice medycze

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×