Szukaj

Agata Duda sieje postrach w pałacu! Ujawniono jej mroczne oblicze!

Agata Duda jaka jest prywatnie?

Agata Duda jaka jest prywatnie?

Jaka naprawdę jest Agata Duda?

Rola Pierwszej Damy nie należy do najłatwiejszych. Regularnie może przekonać się o tym Agata Duda, która pomimo fantastycznych stylizacji, często pada ofiarą krytyki ze strony niezadowolonych wyborców. Pod adresem żony prezydenta pojawiają się zarzuty biernego stosunku do spraw, w których wiele do powiedzenia miały jej poprzedniczki, takich jak np. zaostrzenie ustawy antyaborcyjnej.

O Agacie w zasadzie wiadomo nie wiele. Podczas oficjalnych wydarzeń zawsze wygląda nienagannie. Piękne stylizacje, wyuczona pewność siebie i czarowanie fotoreporterów to w zasadzie jedyne spostrzeżenia, jakie nasuwają się po przeanalizowaniu wystąpień Pierwszej Damy. Co nieco na temat współpracy z Dudą opowiedziała jakiś czas temu Ela Piorun. Projektantka w rozmowie z reporterką Jastrząb Post wyjawiła, jaką klientką jest małżonka najważniejszej osoby w kraju:

Muszę przyznać, że jest osobą bardzo sympatyczną, bardzo dobrze nam się współpracuje i generalnie cieszę się, że tak miła i sympatyczna osoba jest Pierwszą Damą. Kiedy omawiamy projekty dla Pani Prezydentowej zazwyczaj stawiamy na klasykę i elegancję. Na tym bazujemy, żeby uszyć kreację, w której Pani Agata będzie dobrze się czuła, dobrze wyglądała. Pani Prezydentowa wybiera projekty z mojej kolekcji, a ja dbam o to, aby każdy szczegół tej kreacji był dopracowany, aby pięknie się prezentowała.

Newsweek dotarł do zaskakujących informacji. Chociaż Agata sprawia wrażenie nieco zamkniętej osoby o łagodnym usposobieniu, to podobno w pałacu odgrywa pierwsze skrzypce. Jej rzekomo zacięty charakter to efekt wieloletniej pracy na stanowisku nauczycielki języka niemieckiego:

Agata jest apodyktyczna i trudna we współpracy. Jako nauczycielka jest przyzwyczajona, że nikt nie podważa jej zdania. Nikogo nie słucha. Skrzypkowa miała tego dość – opowiada w Neewsweeku znajomy prezydenta.

Mowa o Dorocie Skrzypek, wdowie po byłym szefie NBP Sławomirze Skrzypku. Podobno właśnie dlatego, że Agata ma opinię humorzastej, z jej biura miała odejść ta zaufana współpracownica.

W podobne mity obrosła Melania Trump, która wielokrotnie była bohaterką publikacji, w których zarzucano jej trudne relacje ze współpracownikami. Ciekawe tylko, ile prawdy jest w doniesieniach na temat zachowania nie tylko amerykańskiej, ale też polskiej Pierwszej Damy…

Agata Duda w dwóch stylizacjach świętuje setną rocznicę niepodległości Polski. Zaczęła od biało-czerwonego kompletu

Agata Duda znów to zrobiła! Nudną stylizację zamieniła w prawdziwą perełkę. Wystarczył jeden detal

Agata Duda wygląda jeszcze lepiej niż ostatnio! Pierwsza Dama to nowa mistrzyni stylu!


Agata Duda – 100 lat niepodległości Polski

Agata Duda – 100 lat niepodległości Polski

Agata Duda – 100 lat niepodległości Polski

Agata Duda – 100 lat niepodległości Polski

Agata Duda i Andrzej Duda pakują flagi na poczcie

Agata Duda i Andrzej Duda pakują flagi na poczcie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×