Szukaj

Jak mieszka Agata Duda? Stylowy gabinet to dopiero początek luksusowych wnętrz

Jak mieszka Agata Duda?

Jak mieszka Agata Duda?

Agata Duda pełni funkcję Pierwszej Damy RP już drugą kadencję. W jakich warunkach mieszka? To prawdziwe luksusy. 

Agata Duda w 2015 roku przeniosła się do Pałacu Prezydenckiego. Właśnie wtedy jej mąż, Andrzej Duda, przekonał do siebie większość Polaków, którzy głosowali w wyborach prezydenckich i wygrał. W 2020 roku ubiegał się o reelekcję i ponownie zwyciężył. Żona prezydenta wspiera go podczas ważnych wydarzeń i z reguły zachwyca idealnie skrojonymi stylizacjami, które są potem komentowane w prasie.

Chociaż Duda nie udziela wywiadów, bo jak powiedziała jakiś czas temu, w ten sposób „protestuje przeciwko dezinformacji mediów”, w mediach co jakiś czas pojawiają się nowe informacje na jej temat. Niedawno ujawniono, że chociaż Pierwsza Dama RP z wykształcenia jest nauczycielką, nie skorzysta z przywileju i nie zamierza przyjąć szczepionki na COVID-19 poza kolejnością.

Jak mieszka Agata Duda? Zdjęcia obiegły media

Agata Duda od kilku lat mieszka w Pałacu Prezydenckim. Przed pandemią koronawirusa brała udział w wielu spotkaniach, aktualnie sporą część z nich prowadzi online. Zaprasza swoich rozmówców do gabinetu, gdzie znajduje się komputer i kamerka, która pozwala nawiązać kontakt z gościem.

Do sieci dotarło sporo zdjęć, dzięki którym wiadomo, że Agata Duda pracuje w niezwykle stylowym pomieszczeniu. Mieszczą się tam rzeźbione meble, wśród których warto zwrócić uwagę na okrągły stół, wygodną kanapę, a także drewnianą komodę. To na niej są ustawione prywatne pamiątki.

To jednak dopiero początek stylowych wnętrz, które znajdują się w Pałacu Prezydenckim. W budynku jest wiele dzieł sztuki – obrazów, rzeźb, a także pięknych mebli. Nie brakuje też osobistych pamiątek, takich jak zdjęcia, które stoją na starych komodach. Para prezydencka do swojej dyspozycji ma także bibliotekę, ogród zimowy oraz kaplicę.

Jak donosi Super Express, Agata Duda ma też swój własny pokój, który jest umiejscowiony na drugim piętrze:

Drugie piętro Pałacu skrywa zaś specjalne pomieszczenie zwane pokojem pierwszej damy – podaje tabloid.

Zdjęcia Pałacu Prezydenckiego, w którym mieszkają Andrzej i Agata Dudowie znajdziecie w galerii.


Jak mieszka Agata Duda?

Jak mieszka Agata Duda?

Jak mieszka Agata Duda?

Jak mieszka Agata Duda?

Jak mieszka Agata Duda?

Jak mieszka Agata Duda?

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Bardzo fajna kobieta, nauczycielka z klasą. Ja się partiami nie interesuję, może dlatego nie szufladkuję ludzi. Pani Agata to klasa i elegancja. Wspaniała nauczycielka.

 • Gość pisze:

  Widziałam na onkologii odwiedziła zwykłą rodzinę. Szanuję bardzo tę Pierwszą Famę. Wstyd za hejtujących z klapkami na oczach.

 • Gość pisze:

  Ja antykami tak bym się nie zachwycała, a raczej tym co robi Pani Agata dla zwykłych ludzi,otóż nic.

 • Gość pisze:

  Za ładnie napisałam , ze nie jest to publikowane…

 • Gość pisze:

  Nie rozumiem , po co ta nienawiść . To jest Pani Prezydentowa i z szacunkiem należy się odnosić . Inteligentna i kulturalna , z klasą. A poza tym jest jedno życie i nie rozumiem dlaczego człowiek człowiekowi wilkiem…

  • Gość pisze:

   Nie ośmieszaj się swoją wypowiedzią

  • Gość pisze:

   Tak. Wstyd że poddajemy się propagandzie. To zwykła nauczycielka teraz doradzająca programom charytatywnym. Robi wiele dobrego bez rozgłosu. Wstyd ludzie za hejt. Media i łatki partyjne odebrały wam rozum i serce.

 • Gość pisze:

  A dlaczego to nie jest zablokowane?gowno mnie obchodzi jak ta fizda zyje

 • Gość pisze:

  Ona mnie rozsmiesza.

 • Gość pisze:

  jak pięść do nosa te prymitywy i antyki

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×