Szukaj

Para prezydencka znów wspiera WOŚP! Andrzej Duda przekazał na licytację cenny drobiazg, ale Agata nieźle zaszalała!

Andrzej Duda w młodości

Agata Duda i Andrzej Duda wspierają WOŚP

Nie jest tajemnicą, że między Telewizją Polską, PiS-em i Jurkiem Owsiakiem nie ma miłości. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy i jej organizator co roku muszą mierzyć się z falą przytłaczającej krytyki ze strony władz, ale nie poddają się i niosą pomoc tym, którzy najbardziej jej potrzebują. Para prezydencka również ma w tych działaniach swój udział – Andrzej Duda i Agata Duda co roku przekazują cenne przedmioty na licytację i w ten sposób wyrażają swoje poparcie dla WOŚPu i wszystkich, którzy przy nim pracują.

W tym roku naprawdę poszaleli! Prezydent na aukcję przekazał muchę smokingową z prawdziwego jedwabiu, której cena na dzień 7 stycznia sięga 1009 złotych. Pierwsza Dama, której szafa nie domyka się od nadmiaru niesamowitych kreacji, poszła o krok dalej. Na licytację wystawiła nie tylko piękny naszyjnik, ale również trzyczęściowy kostium w kolorze fuksji, stworzony specjalnie dla niej.

Kostium ma również znaczenie historyczne, bo to właśnie w nim Agata spotkała się po raz pierwszy na polskiej ziemi z Melanią Trump. Jej stylizacja wywołała zachwyt u nawet najbardziej wybrednych krytyków. Została nawet nazwana jedną z najlepszych, jakie Duda miała na sobie!

Jak myślicie, kto i za jaką kwotę wejdzie w posiadanie tego cudownego stroju?

Małgorzata Rozenek w najdroższych markach na Wielkim Meczu TVN kontra WOŚP! Razem z synami dopingowała Radosława Majdana

Robert Stockinger zostanie ojcem! Podczas Wielkiego Meczu TVN kontra WOŚP zdradził płeć i imię dziecka!

Gwiazda wydała 50 tysięcy złotych na suknię ślubną, a teraz przekazała ją dla WOŚP! Imponujący gest!


Wspieracie Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?

×