Szukaj

Agata Duda oniemiała na widok prezentu jaki czekał na nią w pałacu prezydenckim! Jej reakcję już widzicie!

Agata Kornhauser-Duda odwiedziła ostatnio Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Kielcach. Pierwsza Dama uczestniczyła z młodzieżą w zajęciach plastycznych, podczas których wręczono jej piękny portret. Dzieło zachwyciło żonę prezydenta do łez!
Agata Duda prezent

Agata Duda prezent

Agata Duda gościła we wtorek w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Kielcach. Żona Andrzeja Dudy spotkała się z dziećmi i niepełnosprawną młodzieżą. Wychowankowie ośrodka wraz z nauczycielami wprowadzili zacnego gościa w różnorodne formy swojego życia, dzieląc się z Agatą życiem kulturalnym. Duda wzięła zatem czynny udział w szalonych zajęciach plastycznych z wychowankami ośrodka:

 Jest mi ogromnie miło, że mogę tutaj gościć. Bardzo się cieszę, że uczniowie mają tak wiele możliwości rozwijania zainteresowań i niewątpliwych talentów – mówiła Agata Kornhauser-Duda.

Podczas wspólnego malowania letniego pejzażu Agata Duda rozmawiała z dziećmi dotkniętymi niepełnosprawnością o tańcu, ulubionej muzyce, sztuce oraz operze. Pierwsza Dama nauczyła się wykonywania przedmiotów z gliny, poznała także tajniki wyrabiania kolorowej biżuterii:

To bardzo ważne, że każdy uczeń może we własnym tempie rozwijać umiejętności. Jestem pełna uznania dla Państwa pracy i misji.

Największą atrakcją spotkania Agaty z młodzieżą niepełnosprawną był jednak występ artystyczny, który podopieczni ośrodka ochoczo zaprezentowali porywając pierwszą damę na parkiet. Na pożegnanie Agata Duda otrzymała od młodzieży przepięknej urody własny portret. Ten prezent niezwykle uradował żonę prezydenta i pracowników pałacu prezydenckiego, którzy natychmiast opublikowali na Instagramie zdjęciach zachwyconej Agaty.

Zobacz: Andrzej Duda pozdrawia z wakacji! Internauci dopatrzyli się na zdjęciu… produkt placementu! “Mniejszego loga się nie dało wcisnąć?”

Zobacz: Andrzej Duda pokazał jak Agata świętowała Dzień Matki! Wyglądała obłędnie! Prawie jak księżna Diana!

Zobacz: Beata Szydło wyrosła na nowego kandydata na prezydenta Polski! Co z Andrzejem Dudą?


Agata Duda dostała swój portret

Agata Duda dostała swój portret

Agata Duda dostała swój portret

Agata Duda dostała swój portret

Agata Duda - koncert Wsłuchując się w Papieża, stylizacja

Agata Duda - koncert Wsłuchując się w Papieża, stylizacja

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×