Szukaj

Agata Duda jak z katalogu Chanel na uroczystej konferencji. Już sama marynarka jest hitem

Agata Duda Człowiek bez barier

Agata Duda Człowiek bez barier

Agata Duda podczas konferencji „Człowiek bez barier”

Rola Pierwszej Damy wydaje się być idealnie dopasowana do Agaty Dudy. Żona Prezydenta RP potrafi odpowiednio zachować się podczas ważnych wydarzeń trwając wiernie u boku męża, jednocześnie wyglądać przy nim bardzo stylowo. Klasy nie brakowało jej m.in. podczas XVI Gali Konkursu Człowiek bez barier, wydarzenia które objęła swoim patronatem.

Agata tego dnia kolejny raz postawiła na biel. Właśnie w tym odcieniu wybrała marynarkę inspirowaną stylem z jakiego słynie francuski dom mody Chanel, która zawierała złote elementy zdobień. Dopasowała do niej czarną spódnicę za kolano. Duda postawiła także na obcasy w tym samym kolorze, dzięki którym optycznie wydłużyła nogi. Jako dodatek wybrała perłowe kolczyki.

W takim wydaniu prezentowała się perfekcyjnie, idealnie by móc być na językach całej Polski. Zwłaszcza, że tego dnia  Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski, uhonorowała założyciela i prezesa Stowarzyszenia Przyjaciół Integracji, Piotra Pawłowskiego. Mężczyzna działał na rzecz przemian w naszym kraju:

Niestrudzenie dbał o to, żeby zmieniać stereotypowe myślenie o niepełnosprawności. I swoim własnym przykładem udowadniał, że niepełnosprawność nie musi być przeszkodą w wykonywaniu pracy zawodowej i społecznej, w realizacji pasji i spełnianiu marzeń – podkreśliła Agata Duda.

Żona Andrzeja Dudy pogratulowała również pozostałym laureatom:

Serdecznie z całego serca gratuluję wszystkim tegorocznym laureatom, przede wszystkim postawy godnej naśladowania. Tego, że podejmują państwo wyzwania i bardzo konsekwentnie dążą do ich realizacji, będąc inspiracją dla innych. Podejmując wyzwania, realizujecie się państwo sami i nie zapominacie o innych, to bardzo ważne.

Dodajmy, że wyróżnienia te są bardzo prestiżowe. Wśród laureatów są bowiem osoby odnoszące sukcesy w biznesie, artyści, sportowcy lub liderzy społeczności lokalnych.

Agata Duda w wiosennej sukience i kozakach. Identyczne miała Melania Trump!

Agata Duda znika w oczach! Dopasowana sukienka obnażyła prawdę. Pierwsza Dama jest szczuplutka jak modelka!

Sensacja! Dudowie powitali w rodzinie słodkiego bobasa! Para prezydencka ma wielkie powody do świętowania!


Agata Duda – Człowiek bez barier

Agata Duda – Człowiek bez barier

Agata Duda w bieli

Agata Duda w bieli

Agata Duda i Andrzej Duda - Szlachetna Paczka 2018

Agata Duda i Andrzej Duda - Szlachetna Paczka 2018

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×