Niesamowita przemiana Agaty Buzek. Teraz można pomylić ją z Małgorzatą Kożuchowską

Agata Buzek

Agata Buzek

Agata Buzek właśnie skończyła zdjęcia do nowej produkcji Netflixa. Aktorka przeszła sporą metamorfozę. Na pierwszy rzut oka wygląda zupełni jak Małgosia Kożuchowska. Jaką ma fryzurę?

Agata Buzek jest jedną z najbardziej utalentowanych polskich aktorek i modelek. Już od dziecka wiedziała, że swoją przyszłość chce związać ze sceną. Jako mała dziewczynka występowała w muzycznym Teatrze Gliwickim oraz uczęszczała do ogniska baletowego. Kończąc liceum ogólnokształcące, jednocześnie uczęszczała do szkoły aktorskiej w Katowicach. Gwiazda jest absolwentką Akademii Teatralnej w Warszawie.

Drogę do kariery zdecydowanie otworzyła jej rola w filmie Rewers. To za nią została doceniona, zdobywając wyróżnienie dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej na Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni. W 2010 roku otrzymała również nagrodę Orła za najlepszą rolę pierwszoplanową. Była także nominowana do tytułu Najpiękniejszej Polki w plebiscycie Viva! Najpiękniejsi. Na swoim koncie ma też nominację do Wiktora. Magazyn Forbes w 2010 roku umieściła ją na liście stu najcenniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Agata nie może narzekać na brak zawodowych propozycji. Dobiera je jednak z wielkim umiarem i ostrożnością. Próżno szukać jej w kasowych komediach romantycznych. Gwiazda widzi siebie w bardziej ambitnych produkcjach.

Agata Buzek przeszła wielką metamorfozę

Właśnie na platformie Netflix pojawił się nowy film z udziałem Agaty Buzek. Gwiazda pracowała ostatnio na planie Erotica 2020. Zostały w nim przedstawione historie kilku kobiet. Buzek wciela się tam w jedną z głównych ról. Przy okazji zdjęć do tej produkcji przeszła sporą metamorfozę.

Do tej pory gwiazda była znana ze swoich długich blond włosów. Podczas nagrań do filmu możemy ją zobaczyć w bardzo krótkiej fryzurze. Kosmyki zyskały również nowy miedziany odcień. W pierwszej chwili można ją pomylić z Małgosią Kożuchowską.

„Erotica 2022”, za kulisami. Zimno bylo, ale cudownie.

Gwiazda podzieliła się zdjęciami zza kulis produkcji, na których widzimy, że ta ogromna zmiana jest jedynie tymczasowa. Aktorka ma na sobie perukę, ponieważ na kolejnych zdjęciach widzimy ponownie jej długie blond włosy. Internauci jednak bardzo entuzjastycznie podeszli do tej zmiany.

  • Ślicznie Pani w tych krótkich włoskach.
  • Piękny kolorek.
  • Fantastycznie.
  • W krótkich włosach ekstra!

Agata Buzek zebrała wiele komplementów. Może powinna pomyśleć o zmianie fryzury na stałe?


Agata Buzek na planie filmu Erotica 2020

Agata Buzek na planie filmu Erotica 2020

Agata Buzek na planie filmu Erotica 2020

Agata Buzek na planie filmu Erotica 2020

Agata Buzek na planie filmu Erotica 2020

Agata Buzek na planie filmu Erotica 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×