Agata Buzek przeszła odważną metamorfozę. W pierwszej chwili trudno ją rozpoznać

Agata Buzek

Agata Buzek

Agata Buzek przeszła metamorfozę na potrzebę roli. Na nowym zdjęciu jest nie do poznania. Zobaczcie, jak bardzo się zmieniła.

Agata Buzek od wielu lat jest związana z aktorstwem. W dzieciństwie występowała w muzycznym Teatrze Gliwickim oraz uczęszczała do ogniska baletowego. Gdy kończyła liceum ogólnokształcące, uczyła się w szkole aktorskiej w Katowicach. Jest też absolwentką Akademii Teatralnej w Warszawie.

Aktualnie Buzek plasuje się w czołówce najlepszych polskich aktorek. Na swoim koncie ma kilka osiągnięć. Została wyróżniona nagrodą dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej na Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni oraz Nagrodą Publiczności im. Zbyszka Cybulskiego za główną rolę w filmie Rewers. Z kolei w 2010 roku zdobyła nagrodę za najlepszą pierwszoplanową rolę kobiecą Orły 2010.

Jej talent doceniono nie tylko w kraju, ale także za oceanem. W 2018 roku zagrała w filmie High Life, gdzie można podziwiać nie tylko jej umiejętności, ale także magnetyczną urodę. Na ekranie pojawiła się u m.in. u boku Roberta Pattisona i Juliette Binoche. Z kolei ostatnio gościła na planie Erotica 2020, gdzie wcieliła się w jedną z głównych ról. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

Agata Buzek: metamorfoza. Ma krótkie włosy

Buzek jest nie tylko związana z filmem, ale także ze sceną. Regularnie pojawia się w Nowym Teatrze, w którym występuje cała plejada gwiazd. Wśród nich warto wspomnieć nazwiska takie jak m.in. Magdalena Cielecka, Jadwiga Jankowska-Cieślak, Maja Ostaszewska oraz Jacek Poniedziałek.

Agata Buzek, po przymusowej przerwie związanej z pandemią koronawirusa, wraca do występowania przed publicznością. Te szczęśliwe wieści przekazała na swoim Instagramie Maja Ostaszewska. Panie wcielają się w bohaterki jednego spektaklu. Aktorka udostępniła zdjęcie zza kulis, w którego opisie zachęciła widzów do oglądania sztuki:

„Odyseja. Historia dla Hollywoodu” trwa… Następne spektakle 24, 25, 26, 27.06 Dobrze być znowu w teatrze!!! Z Widzami…

Uwagę przyciąga wygląd Buzek. Widać, że na potrzeby roli przeszła metamorfozę. Nie nosi już długich, jasnych włosów. Zamiast nich postawiła na miedziany odcień.

Internauci w komentarzach nie szczędzą komplementów pod adresem gwiazd. Doceniają zarówno ich urodę, jak i talent aktorski.


Agata Buzek w nowych włosach

Agata Buzek w nowych włosach

Agata Buzek na planie filmu Erotica 2020

Agata Buzek na planie filmu Erotica 2020

Agata Buzek - premiera filmu

Agata Buzek - premiera filmu "Ciemno prawie noc"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×