Kolejna kobieta odeszła od Michała Wiśniewskiego. Nie szczędzi mu przy tym gorzkich słów

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski ogłosił, że nową wokalistką zespołu Ich Troje została Ania Świątczak. Agata Buczkowska postanowiła odnieść się do całej sytuacji. Nie szczędziła gorzkich słów.

Michał Wiśniewski i Jacek Łągwa od ponad 20 lat tworzą zespół Ich Troje. W tym czasie wypuścili wiele ponadczasowych hitów, wśród których warto wspomnieć tytuły takie jak m.in.Zawsze z Tobą chciałbym być Powiedz. Panowie grają ze sobą od samego początku, na scenie towarzyszą im wokalistki, które co jakiś czas się zmieniają.

Do zespołu wróciła Ania Świątczak, o czym od jakiegoś czasu informowała kolorowa prasa. By zapobiec fali spekulacji, Wiśniewski w swoich mediach społecznościowych potwierdził plotki, mówiąc, że nie musiał namawiać piosenkarki do powrotu:

(…) nie musiałem się wcale prosić, zrobiła to z przyjemnością – mówił gwiazdor.

Agata Buczkowska o Ich Troje. Mocne słowa w kierunku Michała Wiśniewskiego

Ania zastąpi dotychczasową wokalistkę, Agatę Buczkowską. Chociaż artystka do tej pory milczała, postanowiła odnieść się do całej sytuacji w swoich mediach społecznościowych. Powiedziała, że nie planuje spotkać się z Michałem w sądzie, chyba że to on wytoczy jej sprawę:

Nie ma żadnej sprawy sądowej kochani, chyba że jeszcze się o tym dowiem, ale nie jest to sprawa wytoczona z mojej strony — mówiła Buczkowska.

Michał Wiśniewski i Agata Buczkowska mają romans?

Michał Wiśniewski i Agata Buczkowska mają romans?

Zdradziła, że dostała przymusowe wolne od listopada 2019 roku do kwietnia 2020 roku. To jednak nie koniec. Mimo że obowiązywała ją stara umowa, poproszono ją o podpisanie nowej:

W nowych umowach było napisane, że jeśli złamię którykolwiek z paragrafów, będę musiała zapłacić 500 tys. zł. Mnie na to nie stać. Nie zgodziłam się więc podpisać nowej umowy, skoro obowiązywała mnie poprzednia.

Buczkowska dodała też, że jej przygoda z zespołem dobiegła końca, chociaż nie jest jej łatwo:

Z dniem 19 sierpnia przestaję pełnić funkcję wokalistki zespołu Ich Troje. Nie jest to dla mnie miłe, bo oddałam całe serce, a zostałam nazwana osobą nieobliczalną.

Żałujecie, że Agata odeszła z Ich Troje? 

Zobacz także: Czarne chmury nad Ich Troje. Michał Wiśniewski rozpętał nową aferę z wokalistką w roli głównej


Agata Buczkowska-Instagram

Agata Buczkowska-Instagram

Agata Buczkowska-Instagram

Agata Buczkowska-Instagram

Michał Wiśniewski i Agata Buczkowska mają romans?

Michał Wiśniewski i Agata Buczkowska mają romans?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×