Oliwia Bieniuk nie skończyła na dwóch eventach w stolicy. Wbiła jeszcze na domówkę. Tak się bawiła z Klaudią El Dursi

Klaudia El Dursi i Oliwia Bieniuk

Klaudia El Dursi i Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk i Klaudia El Dursi zaszczyciły swoją obecnością podczas wczorajszych eventów. Potem impreza przeniosła się do mieszkania. 

W ostatnim czasie licznik zakażeń w Polsce koronawirusem znacząco zmalał. Z tego powodu rządzący zadecydowali o poluzowaniu obostrzeń. Zrezygnowano z większości restrykcji, co umożliwiło organizowanie wydarzeń, na których pojawiają się największe nazwiska show-biznesu. Spragnieni błysku fleszy i czerwonych dywanów celebryci, w ostatnich tygodniach coraz częściej pojawiają się na eventach.

Wczorajszego wieczoru odbyło się ich kilka. Jednym z nich była premiera letniej kolekcji biżuterii znanej marki. Do warszawskiego Muzeum Neonów, w którym odbyło się uroczyste spotkanie, przybył tłum gwiazd. Wśród gości byli m.in. Roxie Węgiel, Maffashion czy Ida Nowakowska.

Tak wyglądało afterparty Oliwii Bieniuk i Klaudii El Dursi

Swoją obecnością zaszczyciła także dawno niewidziana na salonach Oliwia Bieniuk. Młodziutka gwiazda specjalnie przyjechała do Warszawy, by pozować na ściance. Wkrótce okazało się, że 19-latka upiekła dwie pieczenie na jednym ogniu, ponieważ zaraz po przyjrzeniu się błyskotkom udała się na drugi event. Pojawiła się bowiem na premierze filmu 365 dni: Ten dzień.

Trzeba przyznać, że tego dnia Bieniuk wyglądała wprost zniewalająco. Nic więc dziwnego, że nie mogła opędzić się od fotografów oraz reporterów, którzy chcieli zamienić z nią kilka słów. W rozmowie z Jastrząb Post opowiedziała nieco więcej o filmie biograficznym poświęconym jej zmarłej mamie – Ani Przybylskiej. O szczegółach informowaliśmy tutaj.

Poza nią na premierę zaproszona została także Klaudia El Dursi, która jakiś czas temu wróciła ze słonecznej Panamy, gdzie nagrywała Hotel Paradise. Okazuje się, że panie mają ze sobą świetny kontakt. Świadczyć może o tym fakt, że po imprezie wybrały się razem na afterparty, które odbyło się w mieszkaniu. Wielu zapewne interesuje co dokładnie dzieje się na tego typu posiadówkach.

Rąbka tajemnicy uchyliła Izabella Budryn, która za pośrednictwem konta na Instagramie pokazała, jak „bawią się” jej koleżanki. Klaudia w środku nocy chwyciła za odkurzacz i tanecznym krokiem wzięła się za sprzątanie. Oliwia z kolei, chcąc jej pomóc, wskazywała palcem miejsca, w których należałoby przejechać urządzeniem.

Spodziewaliście się, że tak afterparty mogą spędzać gwiazdy?


Klaudia El Dursi i Oliwia Bieniuk na afterparty

Klaudia El Dursi i Oliwia Bieniuk na afterparty

Klaudia El Dursi i Oliwia Bieniuk na afterparty

Klaudia El Dursi i Oliwia Bieniuk na afterparty

Klaudia El Dursi i Oliwia Bieniuk na afterparty

Klaudia El Dursi i Oliwia Bieniuk na afterparty

Komentarze

 • Gość pisze:

  Musiały być na ostrej fazie że sprzątały ,a na stole widać kieliszki czyli nie piły wody hehe . No tak człowiek jest człowiekiem i po co ten teatrzyk jak każdy wie że celebryci lubieją ostro imprezować . A ta cała Oliwia to już się ostro rozkręca i nie długo to bez ubrania pozować będzie by tylko wz
  Zwrócić uwagę na siebie ,nic specjalnego z niej i chyba już usta powiększone za chwilę wszystko powiększy

 • Dawid pisze:

  😂 chyba ostro poleciały drineczki że faza na sprzątanie naszła 😂 Nie mogę powiedzieć Klaudia piękna egzotyczna kobieta ,ale ta Bieniuk ,bo ja wiem ,zwyczajna taka i nie widzę podobizny do sw pamięci mamy Anny Przybylskiej , tylko cały tata ,jako kobieta to mi się Oliwia nie podoba.

 • Bolo pisze:

  Zniewalająco wyglądała???Przecież ona wygląda tragicznie,jak facet fujjj

 • Gość stop pisze:

  Tych dziewuch na jakieś bluzki nie stać???

 • Gość pisze:

  Dziwne ta impreza Młodej udzielono pokazu sprzątania?

 • Gość pisze:

  Spoko, zaniedlugo Ell Duryysiiiiiyy zostawi faceta

 • Gość pisze:

  Fuuj, tyle godzin w tych samych ciuchach. Smród niesamowity.

 • Gość pisze:

  Ciekawe kto wino otwierał że korek w nim pływa

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×