Szukaj

Kolejna kontrowersja wokół dziecka Meghan Markle. Na jaw wyszły szokujące szczegóły

Meghan Markle

Meghan Markle

Dziecko Meghan Markle i księcia Harry’ego będzie nosiło inne nazwisko

Ciężarna Meghan Markle znów w centrum zainteresowania tabloidów. Jak donoszą brytyjskie media, dziecko księżnej Sussex i księcia Harry’ego nie będzie nosiło nazwiska rodziców. Dlaczego nie?  Fani rodziny królewskiej są oburzeni.

Meghan Markle za kilka tygodni powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Księżna Sussex ogłosiła ciążę w połowie października przed wyjazdem na królewskie tournee i od tamtej pory jest nieustannie w centrum zainteresowania. Komentowane jest dosłownie wszystko: jej ciążowe stylizacje, nawyki, waga, zachowanie. Najwięcej uwagi zbiera oczywiście ciążowy brzuszek, a spekulacje dotyczące imienia dziecka książęcej pary doczekały się nawet zakładów w salonach bukmacherskich. I choć nie wiadomo jak maluch będzie się nazywał, wiadomo już, że nie będzie nosił tego samego nazwiska, co rodzice. Dlaczego?

Wszystko przez… królewski protokół. Książę Harry i książę William używają nazwiska Wales, ponieważ ich ojciec, książę Karol, znany jest pod przydomkiem Charles of Wales, czyli Karol z Walii. Zarówno księżna Kate jak i jej szwagierka przyjęły to nazwisko po ślubie, ale dzieci następcy tronu i jego żony w szkole posługują się nazwiskiem Cambridge, wywodzącym się od tytułów rodziców. To samo czeka syna lub córkę Meghan. Choć matka i ojciec używają nazwiska Wales, ich pociechy będą nazywać się Sussex.

Brytyjczycy nie są zadowoleni z tej reguły. Wielu z nich uważa, że dziecko powinno mieć takie samo nazwisko jak rodzice.

A co wy sądzicie?

 

George Clooney znowu broni Meghan Markle. Za te słowa powinien mu podziękować cały show-biznes!

Meghan Markle i książę Harry mają kryzys? Czujni fani dopatrzyli się niepokojącego znaku

Ciężarna Sara Boruc przed samym porodem eksponuje swój wielki brzuch! Ma na sobie seksowne szpilki prawie jak Meghan Markle!


Księżna Kate i Meghan Markle świętują obchody Wspólnoty Narodów

Księżna Kate i Meghan Markle świętują obchody Wspólnoty Narodów

Meghan Markle i książę Harry świętują obchody Wspólnoty Narodów

Meghan Markle i książę Harry świętują obchody Wspólnoty Narodów

Meghan Markle i książę Harry na obchodach święta Wspólnoty Narodów

Meghan Markle i książę Harry na obchodach święta Wspólnoty Narodów

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×