Adrianna Biedrzyńska potwierdziła rozstanie z trzecim mężem. Gorzko podsumowała relację z o 12 lat młodszym Sebastianem Błaszczakiem

Adrianna Biedrzyńska rozstała się z mężem

Adrianna Biedrzyńska rozstała się z mężem

Adrianna Biedrzyńska potwierdziła w najnowszym wywiadzie, że jej trzecie małżeństwo przeszło do historii. Co powiedziała o rozstaniu z Sebastianem Błaszczakiem?

Adrianna Biedrzyńska, to znana polska aktorka teatralna, filmowa i serialowa. Po raz pierwszy na ekranie pojawiła się już w 1983 roku, grając epizod w filmie Zbigniewa Kuźmińskiego, Co dzień bliżej nieba. Rok później dostała główną rolę w filmie muzycznym Miłość z listy przebojów, co dało jej przepustkę do kariery. Pojawiła się w produkcjach, takich jak Dekalog Krzysztofa Kieślowskiego, Lepiej być piękną i bogatą Filipa Bajona, Fitness Club Pawła Karpińskiego, czy popularnym sitcomie Graczykowie, czyli Buła i spóła.

Obecnie Adrianna Biedrzyńska wciela się w jedną z ról w uwielbianym przez telewizyjną publiczność serialu Barwy Szczęścia, emitowanym przez TVP2.

Adrianna Biedrzyńska rzadko dzieli się szczegółami ze swojego życia prywatnego, ale jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Tam pokazuje wybrane fragmenty swojego życia. Niedawno pochwaliła się piękną córką, Michaliną, która jest owocem związku aktorki z pierwszym mężem, Maciejem Robakiewiczem, z którym gwiazda rozstała się, gdy dziecko miało zaledwie kilka miesięcy. Potem gwiazda wyszła za mąż za Marcina Miazgę. Ta relacja także nie przetrwała. Trzecim mężem Biedrzyńskiej został Sebastian Błaszczak. I ten związek jest już historią.

Adrianna Biedrzyńska rozstała się z mężem

Adrianna Biedrzyńska i Sebastian Błaszczak poznali się w Toronto. Wówczas aktorka przyleciała tam do pracy, a on miał przywieźć ją z lotniska. Mężczyzna dla starszej o 12 lat aktorki przyjechał do Polski, zostawiając w Ameryce partnerkę z dwojgiem dzieci. W 2014 r. roku się zaręczyli. Niedługo później Biedrzyńska dowiedziała się, że ma guza mózgu. Mąż wspierał ją w chorobie. Przeszła serię naświetleń, a potem operację usunięcia nowotworu i udało jej się wrócić do zdrowia. W 2017 r. aktorka poinformowała, że jest już po ślubie.

Po raz pierwszy jestem naprawdę szczęśliwa. Czekałam na to 50 lat – napisała potem.

W sierpniu 2021 r. Adrianna Biedrzyńska przyznała, że od prawie roku nie widziała się z mężem. Przebywał w Kanadzie, a podróże były utrudnione przez pandemię koronawirusa. W najnowszym wywiadzie z Vivą! aktorka potwierdziła, że się rozstali, o czym plotkowano już od jakiegoś czasu.

Chyba jestem szczęśliwa, pomimo że nie tkwię obecnie w żadnym związku i nie mam zamiaru tego robić. Po moich doświadczeniach boję się mężczyzn — powiedziała

I dodała gorzko:

Gdy analizuję swoje życie, to dochodzę do wniosku, że nikt nigdy nie kochał Ady, tylko aktorkę Adriannę Biedrzyńską, która była popularna, zawsze dawała sobie radę w życiu i dużo zarabiała. Ale nikt tak naprawdę mnie, Ady, nie kochał.

To przykre wieści, ale ważne, że Adrianna Biedrzyńska deklaruje, że jest szczęśliwa.


Adrianna Biedrzyńska

Adrianna Biedrzyńska

Adrianna Biedrzyńska z mezem na zawodach kulinarnych dziennikarzy

Adrianna Biedrzyńska z mezem na zawodach kulinarnych dziennikarzy

Adrianna Biedrzyńska - Charytatywne Kulinarne Zawody Dziennikarzy w Endorfinie Foksal

Adrianna Biedrzyńska - Charytatywne Kulinarne Zawody Dziennikarzy w Endorfinie Foksal

Komentarze

 • Pamietamy pisze:

  Ale kilka lat temu bedac w chicago i bedac mezatka , na imprezie w polonijnym klubie wyrywala meza mojej sasiadki bardzo ostro😃

  • Gość pisze:

   Wyrwala!? A moze ten mąż nie chcial byc juz z Pani sasiadka. Tak by zostal z nia a nie szedl do nowej! Facexi szybko sie nudza w zwiazkach i maja dusze zdobywcow.Samce. Nie jest to wcale fajne. Kobiety cierpia przez takich

 • Jola pisze:

  Pani Adrianno, a gdzie jest ta Ada,o której pani mówi? Wszyscy widzą to co pani pokazuje- Adriannę Biedrzyńską i jeśli się zakochują to w tej postaci .To przekleństwo wszystkich aktorów itp….,że ,,biją po oczach,,z ekranu i wszelkich Facebooków.W Adzie może się zakochać tylko ktoś kto pani nie zna,a to raczej nie jest możliwe.Albo……chłopak ze szkolnych lat ,z ,,podwórka,,albo z liceum,jeśli miała pani jakaś bratnią duszę i jest obecnie wolny…Powodzenia życzę,ale ślubu brać nie radzę.

 • Gość pisze:

  Ojej musiała dożyć do 60 lat żeby zauważyć że żaden z jej mężów jej nie kochał no poprostu dramat!!!,a może kochankowie ją kochali?,a ona o tym nie wie?Ada sprwdź koniecznie ahahaha.W jej wieku to facet potrzebny jak drzwi w lesie

 • Don Dżonson pisze:

  Pani ma 60 lat. Pan 48. Czego ta Pani się spodziewała?

  • Gość M pisze:

   Wszystkiego. Czy w wieku 60 lat nie chce sie byc kochana?? To nie wyrok. Teraz tez się żyje i czuje!. Kazdy pragnie miłości i zainteresowania.

  • Gość pisze:

   To prawda 👍🥰

 • Gość pisze:

  Karma wróciła do niej

 • Paweł pisze:

  Zawsze bardzo mi się podobała.
  Gdy była młodsza była śliczna teraz też jest piękną kobietą ale z licznych jej zamieszczanych wypowiedzi na żywo mam wrażenie,że wyłania się obraz osoby trudnej,chciwej i sztucznej.
  Jako aktorka potrafi czarować uśmiechem i i rozbudzać emocje.
  Ale oczy nie kłamią.
  To są pozory.
  Nie chciałbym jej widzieć wśród grona bliskich mi osób,l.
  Chciałbym się mylić bo byłem w niej kiedyś niemal zakochany ale myślę,że jest to osoba trudna we współżyciu.

 • Gość pisze:

  No i co teraz? Ada bez faceta?

 • Gość pisze:

  Przykre bardzo.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×