Adrianna Biedrzyńska po druzgocącej diagnozie rozpaczliwie walczyła o życie. Rokowania lekarzy nie dawały jej żadnych szans

Adrianna Biedrzyńska

Adrianna Biedrzyńska

Adrianna Biedrzyńska podzieliła się w mediach społecznościowych osobistym wyznaniem. Aktorka walczyła z poważną chorobą. Lekarze dawali jej zaledwie kilka miesięcy życia. 

Adrianna Biedrzyńska jest jedną z najbardziej znanych polskich aktorek. Na deskach teatru zadebiutowała w latach 80. Później przyszła pora na występy przed kamerami.

Pierwszą rolą Biedrzyńskiej był niewielki epizod w filmie Co dzień bliżej nieba. Jej kariera zaczęła rozwijać się w zawrotnym tempie. Jednym z jej najpopularniejszych wcieleń, które zapewniły jej sympatię publiczności i krytyków, była rola Ewy Wiśniewskiej w Pajęczarkach. Kolejną grupę fanów przysporzył jej udział w jednym z najpopularniejszych polskich seriali, czyli w Barwach Szczęścia. W telenoweli Dwójki od lat wciela się w postać rezolutnej i zaradnej Małgorzaty Zwoleńskiej.

Chociaż kariera aktorki jest naprawdę imponująca, to długo nie mogła ona znaleźć szczęścia w miłości. Jej pierwszym mężem był Maciej Robakiewicz, z którym doczekała się córki Michaliny. Miłość nie przetrwała próby czasu, a gwiazda ponownie wyszła za mąż – za Marcina Miazgę. Ten związek również zakończył się rozwodem. Dopiero u boku trzeciego męża, Sebastiana Błaszczaka, odnalazła szczęście.

Adrianna Biedrzyńska o walce z chorobą

Adrianna Biedrzyńska poszła z duchem czasu i założyła profil na Instagramie. Gwiazda podzieliła się z fanami druzgocącym wyznaniem. Okazało się, że 7 lat temu usłyszała od lekarza przerażającą diagnozę. Usłyszała, że ma guza mózgu. Rokowanie w tamtym czasie były fatalne, a lekarze dawali jej zaledwie kilka miesięcy życia.

Dzisiaj już siedem lat mija, od czasu kiedy to Profesor Mirosław Ząbek pożegnał intruza, który to zadomowił się nieproszony w mojej głowie. Siedem lat… guz mózgu nie wraca. Mówi się , że człowiek co siedem lat zmienia swój charakter, osobowość … mam nadzieję, że to będzie kolejne zdrowe siedem lat… zobaczymy … – zaczęła swój wpis.

Aktorka w dalszej części wpisu podziękowała swojemu mężowi. Wyznała, że to dzięki niemu może cieszyć się życiem. Cały czas stara też zmieniać się na lepsze:

Dziękuję Sebastian @sebastianblaszczak, że jestem. To dzięki Tobie. Wnioski wyciągam .Podejrzewam, dlaczego dano mi kolejną szansę, więc staram się , staram się codziennie być lepszym człowiekiem, jestem wdzięczna. Chociaż często myślę , czy nie zajęłam miejsca komuś , kto bardziej na nie zasługiwał… – napisała.

Pod wyznaniem aktorki pojawiło się mnóstwo słów wsparcia od zatroskanych fanów, ale też znajomych z show-biznesu. Wszyscy życzą gwieździe dużo zdrowia i zapewniają, że wbrew jej obawom jest na właściwym miejscu.


Adrianna Biedrzyńska

Adrianna Biedrzyńska

Adrianna Biedrzyńska w szpitalu

Adrianna Biedrzyńska w szpitalu

Adrianna Biedrzyńska

Adrianna Biedrzyńska

Komentarze

 • Gość pisze:

  Moja ulubiona aktorka…od lat! Chciałabym Ją spotkać osobiście i pogadać!

 • Gość pisze:

  A ta wszędzie z tymi okularami na głowie, żeby ukryć doczepy. Nie da się i tak widać, że grzywka z zaczeski U zrobiona

  • Gość pisze:

   Serio ?? Ale musisz być stara zazdrośnica żee takie rzeczy wypisujesz pod takim artykulem jej sprawa jakie ma włosy okulary i jak wygląda ..wstydź się i zajmij się swoim życiem nieudaczna żałosna kobieto…wstyd.

 • Gość pisze:

  Taki lajf swoje przeźyła mają gorźej przynajmniej dzieci cieszą się zdrowie a kto nie ma na kortach ten ma w miłośći i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×